reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

reklama
Obserwuje cykl i mierzę temperaturę. Jeżeli teoria o momencie zapłodnienia jest prawdziwa to zgodnie z nią powinnam mieć chłopaka. Zobaczymy :) Sama nie mam żadnych przeczuć.
 
U mnie wszystko wskazywalo że będzie dziewczynka brzydka cera, na początku bardzo przetluszczajace włosy, kształt brzucha cała rodzina uwazala ze będzie corka a tu na usg lekarz pokazał mi cycusia i stwierdził że będzie chlopczyk
 
@Mahoniowa masz 50% szans :p ta teoria nie ma potwierdzenia w praktyce, jest 50/50 że trafi się z płcią :D u mnie się nie sprawdziło akurat
Mąż czeka na synusia - a może się zdziwić- pożyjemy zobaczymy- teraz czekam na usg by cokolwiek zobaczyć - Wy tu wszystkie już pewnie za sobą ten etap macie a ja tu kwitnę z tęsknoty za czarną kropką na szarym tle :)
 
Ja z synem też miałam brzydka cerę , szpiczasty brzuch, i wszyscy mi mówili ,że będzie dziewczynka, a ja czułam ,że będzie syn od samego początku i tak też jest mam synka. A teraz czuję wielkie nic mam mieszane uczucia gdzieś w głębi czuję syna, ale też jakby dziewczynkę więc obstawiam 51 % chłopiec a 49% dziewczynka :p ważne aby zdrowe było
 
reklama
U mnie maz chce syna ja czuję że będzie dziewczynka.... wszystkie objawy na to wskazują tzn tak samo przechodzę ciaze jak wcześniejsza z córeczką!
 
Do góry