reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

z mojej strony jesteśmy tylko w dwie dziewczyny, u męża pół na pół najpierw był chłopak , dziewczyna, po 10 latach chłopak , dziewczyna, także może i u nas jest szansa na dziewczynkę, chłopca mamy i czułam ,ze będzie syn od początku
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży czułam się bardzo dobrze, wszyscy mówili, że bardzo dobrze wyglądam i że będzie chłopak. Mąż w ogóle nie brał innej opcji pod uwagę. Ja się w ogóle na ten temat nie wypowiadałam, ale w głębi też chciałam Synka i mamy Synka :)
Teraz z kolei czuję się od początku okropnie, całe dnie mdłości, kłopoty z cerą i ogólne złe samopoczucie i czuję, że tym razem będzie dziewczynka :) ale jak będzie chłopczyk to też będę szczęśliwa, byle by zdrowe !

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja całe życie chciałam dziewczynkę ale kilka miesięcy przed ciąża a zwłaszcza w ciąży jestem zakochana w chłopczykach i cały czas jak patrzę to właśnie ciuszki na tą płeć.
Może to przepowiednia?
Sprawdzimy za parę tygodni... :)
Najważniejsze żeby było i było zdrowe :)
Wszystkim życzę dzidziusi o płci takiej jak sobie po cichu marzą :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W pierwszej ciąży miałam super włosy, cere, paznokcie, po prostu wyglądałam kwitnąco (ah ta skromność xD) i czułam że urodzi się chlopczyk, wszyscy mi to mówili. Aczkolwiek każdy, łącznie ze mna był w błędzie, urodziłam zdrową, piękną córeczkę.
W tej ciąży cere mam straszną, jak nastolatka z "syfkami", włosy się tłuszcza, w ogóle inny wygląd, inne samopoczucie. W związku z tym obstawiam chłopaka, aczkolwiek chciałabym drugą córeczkę.
Najważniejsze żeby całe, zdrowe i w terminie! A płeć nie ma znaczenia. Zresztą to ponoć męskie plemniki decydują o płci więc co sobie mąż "zrobił" to ma, hahahaha
 
W pierwszej ciąży miałam super włosy, cere, paznokcie, po prostu wyglądałam kwitnąco (ah ta skromność xD) i czułam że urodzi się chlopczyk, wszyscy mi to mówili. Aczkolwiek każdy, łącznie ze mna był w błędzie, urodziłam zdrową, piękną córeczkę.
W tej ciąży cere mam straszną, jak nastolatka z "syfkami", włosy się tłuszcza, w ogóle inny wygląd, inne samopoczucie. W związku z tym obstawiam chłopaka, aczkolwiek chciałabym drugą córeczkę.
Najważniejsze żeby całe, zdrowe i w terminie! A płeć nie ma znaczenia. Zresztą to ponoć męskie plemniki decydują o płci więc co sobie mąż "zrobił" to ma, hahahaha
ja znów przy synie miałam straszne syfy co najmniej do 3miesiaca, teraz nie mam, może u ciebie teraz syn a u mnie córka ;)
 
My mamy w domu i syna i córcię, a teraz coś nam mówi że będzie chłopiec zresztą żartobliwie mówimy o naszym dzidziusiu Jerzyk.
 
Tyle o ile przy Lence mimo że zawsze marzyłam o pierwszym synku to od początku ciąży zwracałam się do Niej córuś(smialam się że jak urodzi się chlopak to będzie miał traumę że matka mówiła o Nim Ona) Tak teraz w obecnej ciąży pustka, zero przeczuć z Mężem droczę się że będzie dziewucha ale szczerze nie wiem raz myśle o Fasolce jak o synku.raz jak o córce...
Widzę to tak jak będzie dziewczynka to świetnie bo wiem już jak wychowuje się dziewczynkę i będzie łatwiej, jak chłopak to też super bo będzie parka i nowa przygoda!!
W rodzinie męska strona czyli Mąż Tata(dwie wnuczki) i Teść(trzy wnuczki) są święcie przekonanie że wreszcie będzie chłopak a dziadkowie zostaną wreszcie dziadkami a nie mężami babci:p
Ja z koleji się śmieje że musimy podtrzymać tradycję i musi być druga córka... Bo i u mnie w rodzeństwie i umojego P najpierw są dwie dziewczyny a potem dwóch chłopaków:D
A tak na serio to co mąż zasiał to zbierze:p
Ja bedę się cieszyć byleby tylko wszystko było w porządku!

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry