reklama
  1. Specjalnie z myślą o naszych przyszłych babyboomowych mamusiach przygotowaliśmy konkurs brzuszkowy. Bardzo nam zależy, żeby do testów i konkursów zaangażować naszą społeczność i dlatego najbliższe działania zadedykowaliśmy właśnie Wam <3 W końcu BB Mamy są najfajniejsze. Sama nią jestem, to dobrze wiem:) Pozdrawiam i zapraszam do konkursu KONKURS ania ślusarczyk (aniaslu)
    Zamknij powiadomienie

Płeć dziecka

Temat na forum 'Sierpniowe mamy 2017' rozpoczęty przez za_necia11, 20 Grudzień 2016.

1. @KOKO@

@KOKO@ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zaneciu ale to przecież oczywiste że 100% pewność masz po porodzie i to nie zawsze ... już różne sytuacje widziałam. Jednak nie zmienia to faktu że czekam na sugestie mojego ginekologa.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

2. Nusia123

Nusia123 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja czuje synusia a chcialabym coreczke ale najwazniejsze zebym donosila zdrowe dzieciatko
    Mam juz synusia i coreczke :):)

3. reklama
  4. kurektyna

kurektyna Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nusia ja tak sobie wymyśliłam że jak teraz urodzi się chłopak i będę miała parkę, to przy kolejnej ciąży do końca chciałabym mieć kinder niespodziankę:-D

5. GuaRaNa

GuaRaNa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to ci chyba prawdę wywróżył :)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

6. GuaRaNa

GuaRaNa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja nie mam przeczuć. W poprzedniej ciąży przeczucie mnie zmyliło. M bardzo chce syna, mówi że będziemy strzelać do skutku
    Byle zdrowe.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

7. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak rodzilam Filipa już na boku przedporodowym to na łóżku obok zaczęła rodzic dziewczyna, której nie zdążyli na sale już zawieźć. Pamiętam jak dziś że była przy niej mama i torby koło łóżka z różowym becikiem stały. ..pewna córki; urodziła syna. Jak ona płakała. ..w szoku była.
    Zresztą moja Kaja też do 7 miesiąca była Borysem. Lekarz mówił że jak to dziewczynka to się dobrze ukrywa i pepowinę między nogi wkłada...hiihii i proszę. Już do końca byłam ostrożna i wyprawka w beżach była

8. Tyllkaaa

Tyllkaaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi jest obojętnie, ważne żeby było zdrowe i donoszone <3 Nie powiem mój M. chciał by synka i syn też brata. A ja pierwszy raz nie mam przeczucia... a objawy porównując nie pasują do niczego, mam mdłości jak przy synu, zachcianki na nabiał serki i jogurty jak przy córce wiec... pewnie z czasem i moja głowa zacznie dawać sygnały z przeczuciem choć jak kuzynce pisze to zawsze moja fasolka - zobaczymy nie ma co gdybać :p

9. kleo90

kleo90 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja dzisiaj byłam na tym usg genetyczny, jestem w 12 tyg i lekarz powiedzial, że kształt układy moczowo-rozrodczego wskazuje na dziewczynke (dwie poziome kreski były). Aż byłam zdziwiona, że już było tak dobrze widać, ale oczywiście na połówkowych będzie już wiadomo na 90% :)

10. reklama
  11. Mama2raz

Mama2raz Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi to w zasadzie obojętne. Syn chce brata" tata chce córcie a ja chce zdrowego bobasa! Jak bedzie chlopak bedzie latwiej bo pokoj dla dzieci wspólny.
    W lutym mam prenatalne 14t wiec może poznam to tam u mnie w brzuszku mieszka :)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom

12. E-O

E-O Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja wczesniej pisalam, ze nie mam przeczuć, ale po ostatnim usg coraz bardziej chodzi mi po głowie dziewczynka i zaczynam obstawiać kolejna córkę. P. z synem obstawiają chłopaka, córka ze mna dziewczynkę, czyli jest 2:2 ;) .
    I tez powtórzę prawde znana kazdej przyszlej mamie; jest mi zupełnie obojętne jaka płeć, najwazniejsze aby bylo zdrowe :)

Poleć forum