reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Zaneciu ale to przecież oczywiste że 100% pewność masz po porodzie i to nie zawsze ... już różne sytuacje widziałam. Jednak nie zmienia to faktu że czekam na sugestie mojego ginekologa.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja czuje synusia a chcialabym coreczke ale najwazniejsze zebym donosila zdrowe dzieciatko
Mam juz synusia i coreczke :):)
 
Nusia ja tak sobie wymyśliłam że jak teraz urodzi się chłopak i będę miała parkę, to przy kolejnej ciąży do końca chciałabym mieć kinder niespodziankę:-D
 
To może i ja dołączę :) Kiedyś zaczepił mnie facet z kartami na ulicy i prosto z mostu powiedział ''ooo Pani to będzie miała dwóch chłopaków''. Nie wiem czemu ale zapamiętałam to do dzisiaj :D Nie mam jeszcze dzieci ale zawsze marzyła mi się parka, w pierwszej ciąży czuję, że to może być chłopak, z resztą mój mąż odkąd się dowiedział cały czas powtarza On, On, On ... ale jak chyba każda kobieta marzy mi się też córeczka, ale i na nią przyjdzie czas poczekamy :)
W rodzinie płcie są podzielone, więc zobaczymy :)

P.s. Dzisiaj śniło mi się, że urodziłam w Walentynki, oczywiście Walentego :D
No to ci chyba prawdę wywróżył :)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mam przeczuć. W poprzedniej ciąży przeczucie mnie zmyliło. M bardzo chce syna, mówi że będziemy strzelać do skutku [emoji23]
Byle zdrowe.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak rodzilam Filipa już na boku przedporodowym to na łóżku obok zaczęła rodzic dziewczyna, której nie zdążyli na sale już zawieźć. Pamiętam jak dziś że była przy niej mama i torby koło łóżka z różowym becikiem stały. ..pewna córki; urodziła syna. Jak ona płakała. ..w szoku była.
Zresztą moja Kaja też do 7 miesiąca była Borysem. Lekarz mówił że jak to dziewczynka to się dobrze ukrywa i pepowinę między nogi wkłada...hiihii i proszę. Już do końca byłam ostrożna i wyprawka w beżach była
 
Mi jest obojętnie, ważne żeby było zdrowe i donoszone <3 Nie powiem mój M. chciał by synka i syn też brata. A ja pierwszy raz nie mam przeczucia... a objawy porównując nie pasują do niczego, mam mdłości jak przy synu, zachcianki na nabiał serki i jogurty jak przy córce wiec... pewnie z czasem i moja głowa zacznie dawać sygnały z przeczuciem choć jak kuzynce pisze to zawsze moja fasolka - zobaczymy nie ma co gdybać :p
 
Ja dzisiaj byłam na tym usg genetyczny, jestem w 12 tyg i lekarz powiedzial, że kształt układy moczowo-rozrodczego wskazuje na dziewczynke (dwie poziome kreski były). Aż byłam zdziwiona, że już było tak dobrze widać, ale oczywiście na połówkowych będzie już wiadomo na 90% :)
 
Mi to w zasadzie obojętne. Syn chce brata" tata chce córcie a ja chce zdrowego bobasa! Jak bedzie chlopak bedzie latwiej bo pokoj dla dzieci wspólny.
W lutym mam prenatalne 14t wiec może poznam to tam u mnie w brzuszku mieszka :)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wczesniej pisalam, ze nie mam przeczuć, ale po ostatnim usg coraz bardziej chodzi mi po głowie dziewczynka i zaczynam obstawiać kolejna córkę. P. z synem obstawiają chłopaka, córka ze mna dziewczynkę, czyli jest 2:2 ;) .
I tez powtórzę prawde znana kazdej przyszlej mamie; jest mi zupełnie obojętne jaka płeć, najwazniejsze aby bylo zdrowe :)
 
Do góry