reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
u nas będzie Sarah - to już też postanowione, M tylko czasem pyta, czy to h na końcu jest potrzebne... Jeszcze nie wiem, ale tę kwestię zdążymy przedyskutować. Także zgodność jest, a co do rodziców - ich zdania i tak nie biorę pod uwagę, więc nie pytam :-D
 
reklama
mea - a wrrrrrrr to jest WASZE dziecko i nazwijcie je tak jak chcecie :)) Wasi rodzice już zdaje się mieli swoje 5 minut w nazywaniu dziecka... a uwierz mi, że jak im powiesz - dzień dobry - to jest Jagoda :))) to potem im przez gardło żadna Alicja nie przejdzie! :)

my też znów coś gadamy z M... myślimy czy na pewno Kalina... a może Marcelina, Michasia, Pola? :D ale to tylko i wyłącznie nasza decyzja i już! :)
 
U nas na szczęście się obyło bez takich dylematów. Nikt się do imienia nie wtrącał. Ufff :-)
Mea jeśli rodzice T. będą mówić do niej inaczej niż Wy wybierzecie to po prostu trzeba będzie z nimi przeprowadzić rozmowę, że to dziecku w głowie będzie mieszać i dla jej dobra, żeby tak do niej nie mówili, bo nie tak ma na imię.
 
No właśnie u nas problem polega na tym, że ja się nastawiłam na Jagodę, a T woli Alicję i jak się okazało także każda rodzina ma swoją faworytkę :-D Zobaczymy, co będzie do niej najbardziej pasowało :-)
 
U nas został już Wojtek, wszyscy przyzwyczajeni już są i wszyscy bez problemów zaakceptowali :-).

Ostatnio rozwaliło mnie jedno imie które usłyszałam na placu zabaw. Ja wszystko rozumie, że to decyzja rodziców itd, sama jestem tego zdania, ale uważam, że trzeba uważać zeby nie skrzywdzić dziekca. Najpierw myślałam ze się przesłyszałam, ale jednak nie, 4-5 letni chłopczyk miał na imie Hawrito, nawet nie wiem czy piszę poprawnie. Dla mnie to już przegięcie

ann a co z Waszą Malinką?
 
kosinka u nas Malina to tak nieoficjalnie :) nie nazwiemy tak małej, choć chodziło mi to troszkę po głowie... to bardziej takei zdrobnionko. Na poważnie myślimy o Kalinie. ;-)
 
Bardzo ładnie:tak: Moja koleżanka urodziła teraz córcie i się zastanawiali między Kaliną a Kariną i jednak Karine wybrali. W rodzinie mam Michaline i Malina na nią wołamy
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry