reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona:)

reklama
a Maddox Michael ??

wlasnie doczytałam, że ma być polskie to może
Maddox Marcin
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny za zainteresowanie :) nic mi nie pasuje na to 2 imie wiec sobie chyba podarujemy :D

Feliks kojazy mi sie z Feniksem, a to przeciez byl mityczny ptak, uznawany za symbol Słońca oraz wiecznego odradzania się życia.
 
od kilku dni trwały debaty, a że mamy z mężem zupełnie inne wyobrażenie o imieniu dla naszej córki to łatwo nie było:
do finału doszły: Nadia i Kalina.......oba mi sie baardzo podobają, ale bardziej Kalina, czuje jednak ,że będzie Nadia:-), Nadunia, Nadiii....
 
ladnie :-) mi sie Kalina akurat mniej podoba, Nadia za to piekne imie - Nadzieja :-)

skojarzenie z feniksem fajnne :-) moja sis wymyslila, by mowic do niego Fenek :-D fajnie! lubie te zwierzaczki.
ale coraz czesciej mysle o nim jako o Felusiu... po prostu Feluś.

nie powiem, nie lezy mi to imie w 100%, latwiej byloby mi zaakceptowac Kube, ale z drugiej strony - tez mi sie podoba, i jest duzo bardziej wyjatkowe. coz. przyzwyczaje sie.
 
Nadia:)

i Feliks. ja lubię do dzieci mówić normalnie, nie zdrobniale:) tzn.do chłopaków, tacy męscy są wtedy:)

zresztą starszak ma takie imię że raczej ciężko zdrobnić (Konrad, Konradek, ew. Kondi, Konradzik, Konik...no też tego trochę mamy.) a Młody to Niki, Niko, Nikoś,a najczęściej mówię do niego Nikolaj, taz rosyjska, nawet moja mama do niego ostatnio powiedziala Nikolajku hehehe.

a Weronika to może będę ją Wiera nazywać? kurde jak mnie się te rosyjskie podobają, Nadia, Tatiana)
 
Ostatnia edycja:
ech, chciałabym wiedzieć już czy to chłopczyk czy dziewczynka.....ginka dopiero 28.01, znając moje szczęście to pewnie znów się jakoś nie tak ułoży ;)
 
reklama
A ja się pochwalę , że jestem mega bardzo odważna i powiedziałam mężowi, żeby wybrał imię :) Jestem odważna, prawda? Dam Wam znać jak wymyśli i powiem jak sobie z tym radzę hehe
 
Do góry