reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć

reklama
Raczej byl pewien tylko ze dzidzia ciagle sie wiercila...no ale mowil ze nic tam nie widac zeby byl to chlopiec wiec chyba to juz ostateczne.
 
Raczej byl pewien tylko ze dzidzia ciagle sie wiercila...no ale mowil ze nic tam nie widac zeby byl to chlopiec wiec chyba to juz ostateczne.
Powiem tak, jak lekarz dobry, to na tym etapie już się nie pomyli. Nie mniej, jeśli widać chłopca, to już się dziewczynką nie stanie. Ale jak widać dziewczynkę, to jest jakiś procent szansy, że jednak to chłopiec. ;)
 
Powiem tak, jak lekarz dobry, to na tym etapie już się nie pomyli. Nie mniej, jeśli widać chłopca, to już się dziewczynką nie stanie. Ale jak widać dziewczynkę, to jest jakiś procent szansy, że jednak to chłopiec. ;)
nie zgodzę się :) u nas chłopiec (którego ja tez widziałam) stał się dziewczynka i właśnie 2 tygodniowa babka lezy koło mnie :) lekarz bardzo dobry (nie jeden) sprzęt nowy 😶 narządy były opuchnięte i zrobił się siusiak
 
Do góry