reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plecak/tornister dla pierwszoklasisty

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
11 107
Poradźcie dziewczyny - na co zwrócić uwagę przy wyborze plecaka dla pierwszoklasistki.
Córka od września idzie do szkoły, jest dość drobna (by nie napisać wątła).
Czy są jakieś firmy godne polecenia?

PS. Wszystkie plecaki z motywami z bajek odpadają - bo według niej są zbyt dziecinne ;-)
 
reklama
@witch84 Udało Ci się już kupić? Też muszę kupić plecak drobnemu dziecku, ale nie mogę z nim iść do sklepu, więc pozostaje mi tylko zamawianie przez Internet.
 
Kupiłam taki jaki się spodobał córce. Jest niestety dość spory. Ale ma regulację taką na plecach (jak plecaki wycieczkowe), więc mam nadzieję, że uda się jakoś dopasować.
Stwierdziłam, że najwyżej kupię jej drugi jak już będzie wiedziała jaki potrzebuje.
 
Kochane tutaj znalazłam super kolorowe plecaki zarówno do przedszkola jaki do szkoły. Myśle że jak za taką jakość i design ceny są przyzwoite.
 
Podpinając się do tematu co waszym zdaniem jest lepsze, tornister czy zwykły plecak dla pierwszoklasisty?

Tornister. Zwykle tornister jest usztywniony i wszystkie książki i zeszyty stoją na jednym poziomie, a jeśli takie małe dziecko założy na siebie zwykły plecak to książki i zeszyty wbijają się w plecy i nie są w jednej lini, więc plecak ciągnie dziecko w dół. Nie wiem czy napisałam to zrozumiale, ale mam nadzieję, że tak.
 
reklama
Tornistry sa raczej malo wygodne i wraz z rosieciem dziecka szybko staie sie niemodny. Dobry plecak to chyba jednak lepsza inwestycja.
 
Do góry