reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PMS

Waleriana

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Luty 2017
Postów
89
Zawsze mialam problem z ogromna nadwrazliwoscia przed miesiaczkami ale od kad urodzilam corke jest jeszcze gorzej. Dwa tygodnie przed okresem jestem niedowytrzymania. Nawet zloszcze sie na dziecko. Na meza to normalne zreszta on powinien sie z tym liczyc ze dwa tygodnie przed okresem wychodzi ze mnie totalna zolza ale na dziecku nie powinno sie to odbijac. Poradzcie co moge z tym zrobic moze jakies dobre ziolowe pastylki na uspokojenie tylko takie bardzo nie otepiajace bo musze byc czujna majac juz podnoszace sie dziecko ktore lada moment zacznie chodzic.
 
reklama
Rozwiązanie
No mojej siostrze lekarz znowu przepisał hormony i się unormowalo.

Też je miałam ale nie tylko ze względu na paskudne objawy PMS, miałam nieregularne miesiączki i za długie cykle, ginekolog powiedziała że może dlatego tak ciężko to znoszę i postanowiła skrócić i uregulować cykle tabletkami antykoncepcyjnymi, przy pierwszych czułam się prawie tak samo źle, zmieniła mi teraz na vines i jest dużo lepiej
Zawsze mialam problem z ogromna nadwrazliwoscia przed miesiaczkami ale od kad urodzilam corke jest jeszcze gorzej. Dwa tygodnie przed okresem jestem niedowytrzymania. Nawet zloszcze sie na dziecko. Na meza to normalne zreszta on powinien sie z tym liczyc ze dwa tygodnie przed okresem wychodzi ze mnie totalna zolza ale na dziecku nie powinno sie to odbijac. Poradzcie co moge z tym zrobic moze jakies dobre ziolowe pastylki na uspokojenie tylko takie bardzo nie otepiajace bo musze byc czujna majac juz podnoszace sie dziecko ktore lada moment zacznie chodzic.
Skonsultuj to z ginekologiem, on coś ci do pasuje pod ciebie.
 
Radzę zmienić lekarza, nad pms można zapanować. Ja na kilka dni przed okresem staje się tak drażliwa, że bez kija nie podchodź. Robię sobie wtedy wywary z wyhodowanej w domu melisy, nie te gotowe z apteki. Chodzę też na spacery, z tym że świeże powietrze zawsze dzialalo na mnie uspokajająco.
 
Zdecydowanie zmień lekarza ! Tak nie musi i nie powinno być. To się leczy i można nad tym zapanować tylko trzeba unormować hormony u mnie pomogły tabletki antykoncepcyjne z tym że ja dodatkowo miałam bardzo bolesne miesiączkowania i nie mogłam normalnie funkcjonować.
Pozdrawiam
 
No mojej siostrze lekarz znowu przepisał hormony i się unormowalo.

Też je miałam ale nie tylko ze względu na paskudne objawy PMS, miałam nieregularne miesiączki i za długie cykle, ginekolog powiedziała że może dlatego tak ciężko to znoszę i postanowiła skrócić i uregulować cykle tabletkami antykoncepcyjnymi, przy pierwszych czułam się prawie tak samo źle, zmieniła mi teraz na vines i jest dużo lepiej
 
Rozwiązanie
Do góry