reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pobudka w nocy co 2 godz!

omisio przepisałas to z ksiazki?Bo mnie sie wydaje,ze doris prosiła o pomoc mamy ktore miały taki problem i moga cos wiedziec z własnego doswiadczenia a twoja wypowiedz jest troszke jakby naukowa.Sory...ale to jak instrukcja obsługi co napisałas:baffled:A czego zadna z nas nie zauwazyła bo sie nie doczytałam tego?
 
reklama
omisio, ufff...bardzo wyczerpujace,ale bardzo dziekuje za wypowiedz. rzeczywiscie jak twierdzi magda bardziej potrzebna mi sprawdzona rada mam niz ogromny wyklad na temat poznawania swego dziecka. ale naprawde dziekuje ci rowniez. irfinka, wiesz nawet nie pomyslalam o zmniejszeniu temp. w pokoju. dzis zastosowalam ten wariant i okaze sie za pare godzin czy cos pomoglo. dzis pani pediatra powiedziala nam ,ze nie ma mowy o odmawianiu cycuszka dziecku kiedy sie tego domaga. wiec jesli wciaz beda nocne pobudki pozostaje nam tylko karmic, karmic i karmic...chyba maluszek jest jeszcze za maly aby mu zabrac jego ukochane mleczko.
 
doris9 moja niunia we wtorek konczy 5-mcy i nadal budzi sie co 1,5godz albo 2 dzis w nocy bylo roznie:baffled:.I dokladnie jak napisalastylko przy piersi usnie.Meczace to jest okropnie:tak:.Probowalismy juz roznych sprawdzonych sposobow i mysle ze dzieci przez ten okres musza przejsc :sorry2:. Mala spala mi nawet po 12 godz do 3-go miesiaca bez pobudek co 1,5 lub 2godz.Karmie piersia bo za pozno zdecydowalam sie przestawic dzidzie na mleko modyfikowane i obecnie jestesmy na zupkach, przekaskach,jabuszku bo niestety butli nie chce a mam ich ponad 12:no: z najrozniejszymi smoczkami:confused:.Nie pasuje jej mleko i niestety nie ma cieplutkiej piersi.
Poza tym dzieci mniej wiecej w tym wieku zaczynaja zabkowac wiec koszmar:baffled:
Ale wiem ze to sie kiedys skonczy i tobie rowniez zycze wytrwalosci:-)
 
bo to jest moja profesja :) bycie mama tez. ja bym zastapila stwierdzenie "instrukcja obslugi" proba wlasnie pomocy, duzo pisalam bo trudno jest powiedziec co jest przyczyna od tak na oko. powazny problem powazna odpowiedz, ale jak doda sie do pewnych schematow ktore dzialaja na male dzidzi, troche milosci do swojej pociechy to gwarantuje ze okaze sie to pomocne w uszczesliwieniu calej rodziny, nie chcialam nikogo urazic "zbyt fachowa odpowiedzia", pozdrawiam:)
 
Jeżeli Twój maluszek przesypiał cał nocke a potem to sie zmieniło to niekoniecznie oznacza że jest cos nie tak:no:Jeszcze sporo minie zanim nocki sie ureguluja...najważniejsze ze nie płacze po nocach jak chce cycusia to niech ssie w koncu to 3 miesieczna dzidzia;-):-)Pozdrawiam
 
A ja nawet wiem, z jakiej ksiazki.......
Ciekwe co jak dziecko nie chce ssac smoczka, zawsze mnie to zastanawia, kiedy czytam o tych metodach? Jakos nikt nic jeszcze nie napisal.....
 
Omiso sie postrała piszać lub wklejając ten tekst, nieważne ale szczerze to u nas anomalia trwa juz 4 miesiece i tak mały sie budzi nawet 5 razy w ciagu nocy, u nas powodem są ząbki. Dziecku idą ząbki w trakcie snu i to jest powodem wybudzania się, takie ejst moje zdanie.
 
doris i jak lepiej troszke po obnizeniu temp. w pokoju??




zdjcie041jn1.jpg

 
witam ja tez maialam problem z moim synkiem,(ma w tej chwili 11 miesiecy)i do tej pory budzil mi sie w nocy co dwie godzinki,to bylo bardzo meczace,przyczyna okazala sie za wysoka temperatura w pokoju,od jakiegos tyg,wylaczamy grzejnik wietrzymy pokoj i jest ok,olek budzi mi sie raz kolo 4 nad ranem i spi slodko dalej.goraco pozdrawiam wszystkie mamusie te wyspane i te nie wyspane:-)
 
reklama
Do góry