reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początki ciąży bez objawów?

paulapaulapaula

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2020
Postów
66
Cześć Dziewczyny,

To mój pierwszy cykl starań, w związku z czym mocno przysłuchuję się swojemu organizmowi doszukując się jakichś objawów. Krótko mówiąc, nakręcam się … :) To mój 8dpo, a 22dc. Starania były dzień przed ovu i dzień po ovu. Czytałam o wczesnych objawach, które występowały u niektórych Forumowiczek, ale u mnie ich totalnie brak. Żadnego bólu piersi, żadnego bólu w stylu mesiączkowym. Senność była duża przez ostatnie dwa dni, musiałam odespać po pracy 2h, ale generalnie robię sobie półgodzinne drzemki po pracy. Myślę że dłuższe drzemki teraz to była kwestia zmiany pogody, zrobiło się chłodniej.

Do rzeczy, czy któraś z Was miała wczesną ciążę bezobjawową? Jeżeli tak, to do którego tygodnia?

P.S. To mój pierwszy wpis na forum, proszę bez krytyki, jeśli już to omińcie. :)
 
reklama
Rozwiązanie
Moje cykle są bardzo regularne - 28 dniowe. Dokładnie 14 dnia (zdarzył się też 15) ostry ból jajnika promieniujący na miednicę. Trwa to zwykle kilka godzin i odpuszcza. Zdarzyły mi się dłuższe cykle w stresującym czasie, ale mimo wszystko owulacje czułam 14 dnia od rozpoczęcia. Dlatego mam nadzieję że to była ona :D
To nie skupiaj się aż tak bardzo na owu, bo organizm może płatać figle :p ja przy super regularnych cyklach 27dniowych, owu zazwyczaj miałam 13dc. Nawet w cyklu, w którym udalo się zaciążyć tez byłam pewna po odczuciach, ze owu przypadało na 13dc. Później się okazało, ze owu była 11 dc. :p trzymam kciuki, żeby od razu Ci się udało, ale jeśli jednak będziecie zaczynać kolejny cykl starań to proponuję trochę wcześniej...
Cześć Dziewczyny,

To mój pierwszy cykl starań, w związku z czym mocno przysłuchuję się swojemu organizmowi doszukując się jakichś objawów. Krótko mówiąc, nakręcam się … :) To mój 8dpo, a 22dc. Starania były dzień przed ovu i dzień po ovu. Czytałam o wczesnych objawach, które występowały u niektórych Forumowiczek, ale u mnie ich totalnie brak. Żadnego bólu piersi, żadnego bólu w stylu mesiączkowym. Senność była duża przez ostatnie dwa dni, musiałam odespać po pracy 2h, ale generalnie robię sobie półgodzinne drzemki po pracy. Myślę że dłuższe drzemki teraz to była kwestia zmiany pogody, zrobiło się chłodniej.

Do rzeczy, czy któraś z Was miała wczesną ciążę bezobjawową? Jeżeli tak, to do którego tygodnia?

P.S. To mój pierwszy wpis na forum, proszę bez krytyki, jeśli już to omińcie. :)
W pierwszej ciąży przed terminem miesiączki wiedziałam.,że jestem w ciąży. Po prostu to czułam. Organizm dawał znaki. W obecnej przy staraniach doszukiwałam.sie we wszystkim ciąży i dochodziło do tego ,że cykl mi się.prxesuwal o kilka dni ;) Bo tak bardzo chciałam być. Jak okazało się ,że jestem w ciąży to niczego się nie spodziewałam. Zero objawów :) . Więc to różnie bywa:)
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

To mój pierwszy cykl starań, w związku z czym mocno przysłuchuję się swojemu organizmowi doszukując się jakichś objawów. Krótko mówiąc, nakręcam się … :) To mój 8dpo, a 22dc. Starania były dzień przed ovu i dzień po ovu. Czytałam o wczesnych objawach, które występowały u niektórych Forumowiczek, ale u mnie ich totalnie brak. Żadnego bólu piersi, żadnego bólu w stylu mesiączkowym. Senność była duża przez ostatnie dwa dni, musiałam odespać po pracy 2h, ale generalnie robię sobie półgodzinne drzemki po pracy. Myślę że dłuższe drzemki teraz to była kwestia zmiany pogody, zrobiło się chłodniej.

Do rzeczy, czy któraś z Was miała wczesną ciążę bezobjawową? Jeżeli tak, to do którego tygodnia?

P.S. To mój pierwszy wpis na forum, proszę bez krytyki, jeśli już to omińcie. :)
Hej
Ja akurat miałam dwa objawy, które były dla mnie nietypowe w cyklach, w których zaszłam w ciążę :) pierwsze, to budziłam się 4-5 rano i nie mogłam spać, drugie - to lekkie krwawienia z nosa. Dlatego jak drugi raz zaszłam w ciąże to jakoś już wiedziałam, że to jest to.
Oczywiście każda ma inaczej, ale na ile tu kojarzę z forum to większość właśnie nic „ciekawego” nie dopatrzyła się w udanym cyklu.
A mogę wiedzieć skąd wiesz kiedy dokładnie masz owu?
 
W cyklu w ktorym sie udalo, nie mialam zadnych objawow:) teraz idzie 8 tydzien i oprocz piersi jak przed okresem i troche wiekszej sennosci po poludniu objawow brak :)
A i na początku byly problemy z zasnieciem, dalej budze sie czesto
 
Hej! Ja zaszłam w ciążę w drugim cyklu starań i absolutnie nie wierzyłam, że się udało. Dopiero druga kreska potwierdziła mój stan. Czułam się poprpstu jak przed okresem (bol piersi i brzucha) Co więcej! Prawie całą ciążę przechodziłam bezobjawowo i nie miałam typowych dolegliwości co z jednej strony było ekstra a z drugiej trochę stresujące. Za to teraz, dwa tygodnie przed terminem brzucho daje popalić :)

Nie stresuj się, nie doszukuj i powodzenia!
 
Hej
Ja akurat miałam dwa objawy, które były dla mnie nietypowe w cyklach, w których zaszłam w ciążę :) pierwsze, to budziłam się 4-5 rano i nie mogłam spać, drugie - to lekkie krwawienia z nosa. Dlatego jak drugi raz zaszłam w ciąże to jakoś już wiedziałam, że to jest to.
Oczywiście każda ma inaczej, ale na ile tu kojarzę z forum to większość właśnie nic „ciekawego” nie dopatrzyła się w udanym cyklu.
A mogę wiedzieć skąd wiesz kiedy dokładnie masz owu?

Moje cykle są bardzo regularne - 28 dniowe. Dokładnie 14 dnia (zdarzył się też 15) ostry ból jajnika promieniujący na miednicę. Trwa to zwykle kilka godzin i odpuszcza. Zdarzyły mi się dłuższe cykle w stresującym czasie, ale mimo wszystko owulacje czułam 14 dnia od rozpoczęcia. Dlatego mam nadzieję że to była ona :D
 
Hej! Ja zaszłam w ciążę w drugim cyklu starań i absolutnie nie wierzyłam, że się udało. Dopiero druga kreska potwierdziła mój stan. Czułam się poprpstu jak przed okresem (bol piersi i brzucha) Co więcej! Prawie całą ciążę przechodziłam bezobjawowo i nie miałam typowych dolegliwości co z jednej strony było ekstra a z drugiej trochę stresujące. Za to teraz, dwa tygodnie przed terminem brzucho daje popalić :)

Nie stresuj się, nie doszukuj i powodzenia!

No tak, z jednej strony brak objawów jest wspaniały - czujesz się dobrze, zero mdłości, mogłabyś być ciągle w ciąży :D z drugiej z tyłu głowy głosik mówi Ci, czy aby wszystko w porządku.
To teraz tylko spokojnego finiszu i szczęśliwego rozwiązania :)
 
No tak, z jednej strony brak objawów jest wspaniały - czujesz się dobrze, zero mdłości, mogłabyś być ciągle w ciąży :D z drugiej z tyłu głowy głosik mówi Ci, czy aby wszystko w porządku.
To teraz tylko spokojnego finiszu i szczęśliwego rozwiązania :)
Dokladnke tak... teraz z kolei stresik przedporodowy wiec dziekuję za dobre słowo :)
 
reklama
Moje cykle są bardzo regularne - 28 dniowe. Dokładnie 14 dnia (zdarzył się też 15) ostry ból jajnika promieniujący na miednicę. Trwa to zwykle kilka godzin i odpuszcza. Zdarzyły mi się dłuższe cykle w stresującym czasie, ale mimo wszystko owulacje czułam 14 dnia od rozpoczęcia. Dlatego mam nadzieję że to była ona :D
To nie skupiaj się aż tak bardzo na owu, bo organizm może płatać figle :p ja przy super regularnych cyklach 27dniowych, owu zazwyczaj miałam 13dc. Nawet w cyklu, w którym udalo się zaciążyć tez byłam pewna po odczuciach, ze owu przypadało na 13dc. Później się okazało, ze owu była 11 dc. :p trzymam kciuki, żeby od razu Ci się udało, ale jeśli jednak będziecie zaczynać kolejny cykl starań to proponuję trochę wcześniej zacząć i co 2 dni staranka :)
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry