reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poczekalnia do albumu zamknietego

reklama
o zytkowniczce zieloni_mi podszyla sie pod kogos udajac ze jej dziecko zmarło w wypadku i poroniła rowniez z tego samego powodu...
 
Co za krowa, że tak brzydko powiem :wściekła/y: Nie sledzilam tej sprawy i nie byłam w temacie. Dobrze, że została zdemaskowana. Brawo !
 
Matko, a ja jej tak wspolczulam... Co za kretynka, albo kretyn!! A jak doszlo do tego, ze ktos ja zdemaskowal?
 
Oko moderatorów i adminów czuwa kochane tu nic nie ginie w przyrodzie :)

Aga to była opiekunka tych chłopców...
 
o zytkowniczce zieloni_mi podszyla sie pod kogos udajac ze jej dziecko zmarło w wypadku i poroniła rowniez z tego samego powodu...
To jest ta dziewczyna co opowiadala, ze w wypadku samochodowym zmarl jeden z blizniat (10-cio miesieczny chlopczyk), drugi ciezko ranny w szpitalu. A ona sama poronila tak :confused:
I co to wszystko klamstwa byly :confused:
W ciazy tez nie byla :confused:

W glowie mi sie nie miesci normalnie:szok:
 
reklama
To straszne. Jaki człowiek wykorzystuje coś takiego. Mi nawet cieżko sobie wyobrazic taka sytuacje a ten uzytkownik sobie z tego kpił. Ciekawe co by czuł/a jakby przeżył/a śmierć kogoś bliskiego
 
Do góry