reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PODGLĄDACZE

przepiekne Wasze maluszki. Zapraszam do ogladania naszych sierpniowych.... ja nie podgladam tylko zachwycam sie innymi szkrabikami co rosna na BB :laugh:
 
reklama
nie trzeba zapraszać Żuzaczku, ja bez zapraszania podziwiam dzieciaczki forumowe, sierpniowe też!!!wszystkie piękne :)
 
DO MOICH "PODGLĄDACZY" (odp. na pw) - chciałam tylko zaznaczyć, że nie jest to jedna osoba, oczywiście mogę podawać nicki czy meile tych osób, ale to nie ma sensu, po co ma być jakaś wojna ???, ja postanowiłam ograniczyć moje rozmowy na bb, bo niestety nie służyły one ani mi ani mojemu małżeństwu, tak wiec oberwałam co moje, zmieniłam styl i nicka, po to, zeby chwalic sie jedynie córką, a nie rozpisywać na inne tematy, a z bb nie zrezygnuje, bo stało sie czescią mojego życia. Mam nadzieje ze moja przemiana jest widoczna.


...a do innych osób, które w swiński sposób wykorzystały moje zdjecia i posty- no cóż są ludzie i taborety...

 
no widzisz luleczka
i sa jeszcze bereciary :p :p :p :p

bereciary do garów !!!
a nie nam tu na kulturalne bb wchodzić i buraczyć :p
 
anineczka pisze:
przeczytajcie jego posty ::) Burak jeden :(

tunia pisze:
znalazłam
https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,6231.0.html

buty mi spadły!!! nie wystraczy tylko to, że zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do zdjęć. dlatego myślę, że pomysł z listą jest jak najbardziej trafiony. nawet jeżeli, ten ktoś robi sobie takie idiotyczne żarty, to chyba lekko przegiął.

madga pisze:
Cholera jasna nie wytrzymałam i odpisałam temu burakowi!!!! :mad:  :mad:
Chciał sprowokować i mu się udało.. nie powinnam się odzywać bo pewnie teraz ma radochę ale puściły mi nerwy!! qrna co to za ludzie się rodzą????? skąd spadli.... z kosmosu???
wrrrrrrrrr  :mad:  :mad:  :mad:

Kurdele laseczki powiedzcie mi o co tu chodzi?? bo jakos nie kapuje  ???
 
Martusia a był jeden taki burak na bb, obraził jednego dzieciaczka w dziale "gratulacje" (że brzydki, gruby i brudny, itp). Tak mnie wkurzył swoim postem (choć mnie to nie dotyczyło), że aż w trzęsawkę wpadłam. Odpisałam mu, że jest głupim bucem ale zaraz mój post został skasowany. Jego na całe szczęście też!
 
reklama
reklama
Do góry