reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

Ja miałam przeczucie że chłopiec ale okazało się że córeczka w brzuszku mi buszuje :D ale jesteśmy szczęśliwi bo płeć to sprawa drugorzędna. No i w sumie dużego zaskoczenia nie ma, tylko dwie opcje są :D
 
reklama
u mnie w 13 tyg. pan doktor na badaniu prenatalnym stwierdził dziewczynkę, w tym samym dniu na wizycie u mojej lekarki prowadzącej ona powiedziała że chyba chłopak- to dowód na to ze jednak było za wczesnie:)
na ostatniej wizycie w 16 tyg. moja lekarka powiedziała ze chyba jednak dziewczynka ale tak na 85%. Ale oczywiscie ze najwazniejsze ze zdrowiutkie:)
 
W 16 tyg. moja gin powiedziałam Nam że na 99% chłopiec (i tak własnie czuje) ale ze jeszcze za wcześnie:) 3 tyg później pojechaliśmy na USG 3D/4D i facet Nam powiedział że dziewczynka ;) no i będzie dziewczynka :) bardzo się cieszymy:) ale wychodzi na to ze moje "czucie" co do chłopca to jakieś dziwne jest :-D
 
Miałam odwrotnie jak ninuszka - w 16 tygodniu miała być dziewczynka, chociaż ja i tak podświadomie przeczuwałam chłopca i jakoś gince nie wierzyłam. No i na kolejnej wizycie mój wewętrzny "lokator" pokazał, że ma jajeczka między nóżkami :-D.
 
U mnie w pierwszej ciązy w 13 tc powiedzieli, że dziewczynka i tak zostało do końca. Za to teraz w 13 tc powiedzieli, że dziewczynka, w 19 też, że dziewczynka a w 22, że chłopak. W związku z powyższym czekam na kolejne usg ok. 30 tc i ciekawe, czego dowiemy się tym razem :)
 
hej dziewczyny ja sie dowiedziałam 22 tygodniu ze będzie chłopiec, czły czas myślałam o dziewczynce a tu taka niespodzianka tez sie bardzo ciesze ze synek, moze za drugim razem będzie dziewczynka , najważniejsze jest to zęby:-) sie urodziło zdrowe
 
U mnie w pierwszej ciąży w 19 tygodniu Adaś dokładnie pokazał co tam ma, nawet nie znając się na usg każdy by widział tam faceta.
W tej ciąży od 16 tygodnia (usg mam co wizytę) do 30 tyg. była prawdopodobnie dziewczynka bo strasznie uparta i nie dała się dobrze zobaczyć.Od 30 tyg. gin. mówi że na 100% dziewczyna i róż mogę szykować.Wszystko się okaże już niedługo.
 
U mnie juz wiadomo ze na 100% Córeczka :)))))))) takze bedziemy miec Emilie albo Liwie! turu ru ru ru:-)
 
reklama
w 12 tc Oli nie chcial sie za nic pokazac, dopiero w 19tc sie pokazal na chwilke i pan doktor mowi ze 'mamy fistaszka' a teraz na usg w 26 tc pan doktor mowi ze chyba facet ;) tak wiec moge uznac ze mam juz dwukrotnie potwierdzonego synka :)
 
Do góry