)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

podróż PKP

Dołączył(a)
16 Styczeń 2018
Postów
2
Rozwiązania
0
Witam, proszę o porady jak zabrać się do podróży pociągiem z dzieckiem. Pierwsze: zastanawiam się czy wiek 2 msc jest już odpowiedni. Dwa: jaki wózek spakować w ów pociąg.. mam taki 3 w 1, wiadomo, że spacerówka odpada :) Podróż na trasie Poznań - Warszawa. Jaki bilet należy zakupić (jedziemy we trójkę z mężem)? Jaki wagon bądź miejsce wybrać?
A może ktoś jeździ na tej trasie samochodem i czasem potrzebuje towarzystwa i zrzutki na paliwo :)
Dodam, że wyjazdy w zasadzie planuje regularne min. raz w msc.
Pozdrawiam
 
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry