reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podwyższone próby wątrobowe a karmienie piersią

karolyn1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Sierpień 2016
Postów
1 431
Miasto
Kraków
Witajcie,
Czy któraś z dziewczyn miała cholestaze w ciaży a potem próby wątrobowe nie chciały spadać? Obecnie jestem 3,5 miesiąca po porodzie. Po porodzie jestem pod kontrola gastroenterologa. który zlecił wszystkie badania na wątrobe łącznie z autoimmunologią i usg. Wyszły dobrze ale próby dalej nie spadają (sa przekroczone 2-3 krotnie). Bilirubina w normie. Badania na HCV było pod koniec ciąży tez ujemne. Pan doktor stwierdził, że najpierw wątrobę obciażały hormony ciażowe a obecnie prolaktyna związana z kp. Teraz biore proursan. Czy któraś spotkała się z czyms takim? Wg zaleceń gastoenterologa powinnam odstawic syna od piersi. Niestety syn buntuje sie przeciwko mm. Jeśli karmi tata to jeszcze jakoś przejdzie ale ode mnie nie chce mleka modyfikowanego. Nie wiem juz co robić.
 
reklama
Kochana wyślę Ci na priv namiar do tych ktorzy zajmują sie leczeniem mam KP i dowiesz sie czy ten lek naprawdę nie można brac..wiesz większość lekarzy każe bezpodstawnie odstawiac od piersi bo nie maja wiedzy na temat KP i jak leczyc mamy KP bo tego na studiach nie maja..a malo co sie doucza
 
Kurde zle przeczytałam...no ale moze akurat cos doradza znajda rozwiązanie
 
Ostatnia edycja:
Do góry