reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Podwyższone próby wątrobowe u niemowlaka

tragikomedia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Lipiec 2018
Postów
156
Witam. Czy któranś z mam borykała siję z podwyższonym próbami wątdobowymi u swojego maluszka? Córcia ma 3 miesiące. Leżymy w szpitalu z refluks em i zapaleniem płuc po raz drugi. I przy okazji te próby wątrobowe wyszły źle.
 
reklama
My mieliśmy po antybiotykoterapi. lekarz powiedzial wtedy że nawet do pol roku.
 
U nas były wysokie. Okazało się że córka miała alergię na bmk. Gdy przeszliśmy na mnie dla alergików wszystko wróciło do normy.
A jak wysokie były te próby przy alergii na białko mleka? U nas prawie 2 razy, i zastanawiam się czy to też u nas jest przyczyną. Ostatnio u córeczki pojawiła się atopowa wysypka, a synka zwiastowała właśnie alergię na bmk. Tylko u niego je robiliśmy nigdy prób. Ponadto mieliśmy konflikt serologiczny, ale powinny już zacząć spadać, a sa ciut wyższe niż za pierwszym razem :(
 
reklama
Do góry