reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

hejka wszystkim.
Dzis pogoda taka sobie, w nocy lało i blyskalo a teraz niby slonecznie ale wiatr (przynajmniej u nas). Dzis dzien totalnego lenistwa. Olivie pilnują babcie i dziadkowie, a ja mam czas by zgrac sobie moje pliki z laptopa. Na szczescie tesc przywiozl swojego lapka, a ze on jest tej samej firmy co moj to pozyczylam sobie baterie i zgrywam....
Moj lapek pojedzie do PL - moze go tam jeszcze naprawią (oby...)
W ramach obiadku dzis robimy sobie grilla - jakies miesko, kielbaska, do tego salatka z pekinskiej kapusty i klaar:-D

Tak sobie siedze na necie i szukam fotelika samochodowego dla Olivii. Musze kupic, kaske mam, ale.... nie wiem jaki bedzie dobry. Jak ktoras ma to niech cos poleci.
narazie nalazlam taki - Autostoel Maxi-Cosi Priori SPS Stone | Baby & Tiener. Moze ktos ma i wystawi opinię?
Zajrze wieczorkiem (albo w nocy)
Buziaki
 
reklama
Hej,

Madi, jeszcze trochę i będziesz miała z glowy... Byliśmy na tym kermisie ale jakos tak nie zaciekawie było, średnio mi się podobalo...

Ayni, próbuj, może się oduczy, u nas tez podobnie tylko nie bije, a za to podchodzi i smieje się prosto w twarz takim szyderczym uśmieszkiem i spowrotem robic to samo...

teraz to ja naprawdę za nim nie nadazam, już mi ucieka, jest wszedziw, ostatnio nawet do pralki probowal wejść... kanapy,lozko, meble na wszystko wchodzi, oczy musze mieć wszędzie...

Iskierko, slyszalam troche dobrego na temat tych fotelików, sama się zastanawiam czy nie zmienić... my mamy romera ale jak jest za cieplo to maly caly zapocony, az mokry... :/ nie wiem czy we wszystkich tak czy z moim cos nie tak.
 
hejka wszystkim.
Dzis pogoda taka sobie, w nocy lało i blyskalo a teraz niby slonecznie ale wiatr (przynajmniej u nas). Dzis dzien totalnego lenistwa. Olivie pilnują babcie i dziadkowie, a ja mam czas by zgrac sobie moje pliki z laptopa. Na szczescie tesc przywiozl swojego lapka, a ze on jest tej samej firmy co moj to pozyczylam sobie baterie i zgrywam....
Moj lapek pojedzie do PL - moze go tam jeszcze naprawią (oby...)
W ramach obiadku dzis robimy sobie grilla - jakies miesko, kielbaska, do tego salatka z pekinskiej kapusty i klaar:-D

Tak sobie siedze na necie i szukam fotelika samochodowego dla Olivii. Musze kupic, kaske mam, ale.... nie wiem jaki bedzie dobry. Jak ktoras ma to niech cos poleci.
narazie nalazlam taki - Autostoel Maxi-Cosi Priori SPS Stone | Baby & Tiener. Moze ktos ma i wystawi opinię?
Zajrze wieczorkiem (albo w nocy)
Buziaki


My mamy Roemer King PLus , jestesmy zadowolone :) waga od 9-18 kg
u nas znowu gorąco
 
Dziewczyny witam Was.;-)

Mam ogromna prośbę do Was o namiary na jakiegoś ginekologa który sam jest polakiem, lub ma przy boku np pielęgniarę mówiącą po polsku.

Brat ze swoją dziewczyną pojechali pracować do Wateringen. Kilka dni temu okazało się, że dziewczyna w ciąży jest. Nieregularne @ i brak jakichkolwiek objawów spowodowały uśpienie czujności. Dziś S. była u położnej i wyliczenia plus obmacanie brzucha dało wynik okolice 15 tc już!!!! Martwią się strasznie czy z dzieckiem jest wszystko ok. Języka ni w ząb nie znają, nie ma nikogo, kto znałby na tyle choć angielski, żeby im pomóc, tłumaczyć.

Może znacie same, albo przez kogoś namiary na polskiego lekarza w tym miasteczku, albo w pobliżu, może Haga? Młodzi strasznie się denerwują, co jest zrozumiałe.

Byłabym wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam
 
Karolina,dokladnie tak jak wyzej zostalo podane u nas w Hadze jest to centrum medyczne-polecam z tym ze trzeba za wszystko placic-wizyta,usg i ewentualna recepta za wszystko osobno.Ale jak ktos nie zna jezyka to rzeczywiscie najlepsze wyjscie.
 
Wiecie, już pal licho kasa, ale w ich przypadku sprawdzenie zdrowia dziecka to na chwilę obecną priorytetowa sprawa. Przepadły przecież badania nt i przezierność karkowa:hmm:. Receptę i dalsze prowadzenie ciąży to chyba już położna da radę im pomóc. Mam taką nadzieję przynajmniej. Położna jest Polką.

Dzięki jeszcze raz.
 
Krolcia nie ma za co :tak: spokojna mama to spokojny dzidzius, niech sie zdrowo rozwija w brzuszku mamy, mi rowniez przepadly te badania i wszystko z moim synciem w porzadku, ale rozumiem ich obawy.
Swoja droga to ladny maja ten cennik ech...
 
reklama
hej.

Nie wiem co tu skrobac bo za duzo nie napisalyscie a o sobie ilez mozna :)
Krolcia daj znac jak tam po badaniach i czy ta znajoma dostala sie do lekarza?

U mnie ostatnio chata pelna gosci,od kad przyjechala siostra K to dzien w dzien nas odwiedzaja czasem juz nie mam sil,potrzebuje spokoju...:) niedosc ze przychodza na caly Bozy dzien to potem jeszcze raz zostawi jedno dziecko na noc a raz drugie...niby mi nie przeszkadzaja bo to duze dzieci ale jednak jakis obowiazek dodatkowy to jest... Dzis znowu syn jej chcial zostac ale K na szczecie poratowal sytuacje i powiedzial ze dzis NIE...

W niedziele Oliwka ma 2 latka wiec znowu goscie,ale nie robie nic duzego,skromnie...tort,jakas salatka i cos na cieplo...musze pomyslec...

A moj K od 2 dni jakas diete wymyslil sobie i juz mam dosc...warzywka itp...ciekawe ile pociagnie tak hahah....

Nic mykam pod prysznic i nynu. dobrej nocki dziewczynki
 
Do góry