reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Tak, to prawda, scenariusz zaczeto pisac juz 10 lat temu ;-)

ja chcialam do Rott na lampiony jechac, ale nie wiem czy jest sens jechac z Tomkiem:nerd: ponoc za niedlugo zamykaja? to moze zdarzymy w ktorys z ostatnich dni :nerd:

Pschodeliczne klimaty.. :cool2: teraz to juz raczej nikt takiego czegos nie tworzy. chyba nie umieja czy co :-D


Ja to jak Berni moge sluchac wszystkiego, nawet jakby mi puscili ONA TANCZY DLA MNIE to tez bym sie dobrze bawila:-D
 
reklama
Dzień Dobry!
My też już na nogach! Dames pospały i teraz szaleją w boxie. Kiwają się na boki i wołają ' kii kaa kii kaa' co na polski znaczy 'tik tak' chcą żeby im włączyć piosenkę Pan Tik Tak.
Miałam zrobić sobie kawkę ale czuję smrodek dolatujący od ZM:baffled: Chyba się najpierw tym zajmę....fuuuuuuuuuuu

A tego 'Ona tańczy dla mnie' jeszcze nigdy nie słyszałam a ciągle o tym w tv gadają,że to taki hit :dry:
Miłego !
 
Haha moja tesciowa sie podnieca jak leci ONA TANCZY DLA MNIE :D :p hehe

Ja tam lubie disco polo :D przynajmniej sie czlowiek pobawi, ale ogolnie to tez mam swoje hople co do uzyki, ale to juz moj swiat :p
 
witam sie i ja:-)

znow zaspalam dzis do szkoly, dobrze ze kolezanka poczekala na weronike bo inaczej musialabym ja wiezc do szkoly:nerd:, a wygrzebalysmy sie w 5 mni:-)

ja jestem elastyczna co do muzyki, grunt zeby zalapac klimaty:-)

a moja mala jeszcze spi, znow sobie przestawila, normalnie nic nie moge zaplanowac. dzis mialam na centrum do poludnia sci, a tu chyba lipa bedzie:nerd:

astrid,hague ja nigdy nie slyszalam o lampionach, moze tez sie przejade, daleko nie mam. a od ktorej to do ktorej?
ile kosztuje bilet i czy za male bobo trzeba placic
 
Ostatnia edycja:
Berni a co to za tajemnicza muza ?? Ale mnie zaciekawiłaś ...

Ewelina kiedy kawkę pijemy?? Powiedz kochana gdzie ten Twój men pracuje i czy nie potrzebują tam ludzi do pracy:-D,bo mój w domu siedzi i już mi na nerwy działa.A roboty nigdzie nie ma...
 
Hello dameski :) u Nas nocka w miarę spokojna, może się juz moje małe stabilizuje, zobaczymy jakie będą następne.
Co do muzyki do disco polo u mnie rządzi, ale kazda muzyka przejdzie (a to z racji byłego ,,zawodu", byłam pomocnica dj'a więc żadna muzyka mi nie obca).
Co do ,,ona tańczy dla mnie,, to moje dziecię nawet ze snu się wyrwie jak posłyszy choć nutkę tej piosenki, cieszy się i zaczyna sprezynowac (tańczyć).
 
Bry dziewoje!
Ojej koncerty...bylam ostatnio...................hmm nie pamietam:-D Moj B tez taki domownik i nigdzie nie da sie go wyciagnac i wlasciwie to taki gbur z niego bo ani potanczyc ani nic. Ja siedze w domu i nawet nie mam z kim isc sie odchamic:happy2::nerd:
JA tez slucham takiej muzyki, jaka mi sie akurat w danym momencie spodoba. Moj B slucha czesto hip hopu, wiec i ja cos tam podslu****e. Lubie tez stary dobry pl rock itd. Chociaz coraz bardziej wydaje mi sie, ze sie starzeje bo nie podobaja mi sie za bardzo piosenki wykonawcow typu Justin Bieber czy jak mu tam:-D
TheHague wszystkiego najlepszego dla Tomusia, to sobie prezent zrobil hehe
Co ja tam jeszcze mialam napisac...
MamoZ&M wspolczuje nocki i gratuluje pierwszych kroczkow. Napewno wzruszajacy widok. Ja pewnie tez bede wyla. Mi sie plakac chce jak zauwaze cos nowego w Emki zachowaniu. Jak np zaczela sobie ogladac zabawki, przekladac. wybierac. Jakie to bylo dorosle:-D
 
reklama
Co do biletów, to dla dorosłych 15€...dzieci do 3r.ż. free :cool2: Bezoek - China Light Rotterdam

Nie lubię disco polo, ale jak chodziliśmy z M. po klubach we Wrocku i grali, to się tańcowało :-D. Ogólnie, my się bawimy przy wszystkim. Wg mnie co innego umieć się bawić przy muzyce a co innego słuchać sobie w zaciszu domowym czy aucie. W domu/aucie, to rock i reggae tak w skrócie.

Milka.... wszystkiego najlepszego dla malutkiej z okazji 6 miesięcy :tak:


W ogóle...jak jakiś piorun walnął mi koło domu po 6 rano, to myślałam, że zejdę na zawał :szok:. Za to Maja nic....spała sobie w najlepsze wtulona we mnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry