reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Witam, Madzia to swietna wiadomosc i jeszcze sloneczny poniedzialek , no to juz chyba wiem, w co zainwestujesz hihi :)

Berni biednas ty, ja dzis tez wstawalam przed 4 potem znow o 7... az go w koncu tatus wzial i odespalam. Ja go w nocy zawsze zastane przy tych szczeblach cos kombinuje :baffled:
 
reklama
Ayni oczywiście mój upatrzony wózeczek w pierwszej kolejnosci hehehe

oj tak, piekny poniedziałek.....

oby ta chlapa i te kałuże jak najszybciej wyschły :)
 
Berni wspolczuje:-(
Madziulka znowu dobre wiadomosci:-) Poczatek roku nie taki zly;-) A jaki wozek chcesz?
Wreszcie sloneczko i na plusie:happy2: Ktos wie moze czy zima ma zamiar jeszcze wrocic?
Dziewuchy co to nam sie za linijki pokazaly po lewej stronie "Zadanych pytan" itd? :confused:
 
My dostaniemy 200 eur za overstaap spowrotem do Delty, ten NuoN to jakis niewypal byl u nas. Ale dopiero w marcu.

A czytalam ostatnio o spacerowkach i polecali kilka marek miedzy innymi ta, ktora sobie wypatrzylas, widocznie dobra firma musi byc, ale nigdy nie slyszalam.
 
Milka a spacerówke.. chce teraz kupić bo jest w fajnej promocji...

Ayni to my dostaniemy 150 e za przejscie do zilverenkruis i też dopiero w marcu.... ale drogą niechodzi :)

te wózki to angielska marka, maja nawet pl strone internetowa i wiele modeli :)
 
Dalam dzisiaj mojej corci zwykla herbatke owocowa, tylko taka slabiutka i ciepla....i wypila odrazu 100 ml:szok::tak:
Mam nadzieje, ze nic jej nie bedzie. Widocznie nie lubi dzieciowych wynalazkow, ona dla doroslych bedzie pila:-D:-D
 
Milka no co duża dziewczynka :D

Ja dziś na zakupach byłam, tzn połazić i kupiłam M prezent na walentynki bokserki z kaczorem donaldem i napisem kocham twego ptaszka hahaha:-D:-D:-D:-D:-D:-D. oczywiście coś słodkiego do tego. Nie wiem co na kolację przygotuję bo to walentynki i rocznica ślubu w jednym, jeszcze troszkę czasu jest ale ja już obmyślam plan
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry