reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

reklama
U mnie we wsi nie bylo dzieciowych herbatek z kopru wloskiego wiec kupilam torebki dla doroslych, niestety nie za bardzo mu to podchodzi.
Podobno w tych dzieciowych herbatkach jest duzo cukru :confused:

Robale to widzisz, masz jeszcze caly miesiac zeby sie przygotowac :-D
Dla faceta to oczywiscie polecam mieso i duzo. Moze jakas rolade nadziewana czy cos, zeby mogl sobie duzo dokladki brac.

My bylismy dzis pierwszy raz w spacerowce , bo wczoraj Adam na spacerze dal popis, chcialam jeszcze troche poczekac, no ale nie da sie juz.. A teraz cisza, az zapomnialam, ze mam dziecko.
 
Robale hahaha dobre z tą maszynką , uśmiałam się, a co do bokserek to mój mąż dostał od mamy taki komplet, z roznymi napisami na pupie i z bananem jedne , fajne takie gadżety :)
maszynke tez mamy do włosów, obcinam mojego już 3 lata a moze i dłuzej ....
 
o to ja tez sie musze zapuscic do zeemana bo extra te bokserki:tak::tak:

Robale to pieski sie maszynki dorobily a maz jeszcze nie?:-D
Ayni my tez dzis pierwszy raz w spacerówce bylismy:tak: szalu nie bylo:baffled:
W ogóle to strasznie placzaca i marudna dzis Milenka byla. Dzis mielismy wizyte w cb : waga 66,5 i 65 cm:tak:
A mnie w kosciach lupie ze szok,paracetamol zarzylam ,miód i czosnek tez:tak:I teraz dycham
Dobrze ze jutro maz A ma wolne ,zajmie sie domem i dziecmi a ja bede sie leczyc:tak:

Madzia co za chamidlo jechalo ulica :no: jaki ten wozek chcesz kupic ,podaj stronke bo ja tez sie musze rozgladac :tak: Moze ten mi przypadnie doi gustu:sorry2: Co do spacerowki mutsy to myslalam ze bedzie troche wyzej dzidzia siedziala...:sorry2:
 
karola82... wazy 66,2 hehehe???

no tu ci przyznam racje, niskie sa te spacerówki... ale to akurat do przezycia... mnie to wkurza ze jest ciezka i zajmuje pol bagaznika heheh

na babydumpie :)
 
Madziu no 6,65:tak::-D hahaha 66 ,2 to ja bym chciala wazyc:sorry2::tak::tak::-D

no miejsca to faktycznie w aucie nie ma po wlozeniu wozka:baffled: a jaka marka ? pisala juz ?
 
reklama
Witam sie i ja wieczorem. My od wczoraj w nl. pogoda elegancka w porownaniu do tej, ktora zegnalismy w pl (-10 i snieg). No moglby jeszcze snieg sie stopic z chodnikow to by wogole sie elegancko spacerwka jezdzilo a tak troche ciezko pchac.
A tak poza tym bylismy dzisiaj ostatni raz w cb (jak juz kiedys pisala na stale zjezdzamy do pl) no i doznalam lekkiego szoku. Myslalam, ze moje dziecie mimo drobnej postury wazy juz troche (ostatnio wazona byla na poczatku listopada i bylo 6400) a tu waga ledwo pokazala 7140, z jednej strony plus dla mnie, ze nie musze nosic na rekach malego klocka bo zanim bedzie miala 10kg to juz sama bedzie biegac (zreszta juz to robi) a z drugiej w pl ja beda do poradni wysylac jak mnie kiedys w wieku ok 12 lat zeby troche podtuczyc, chyba, ze do tego czasu troche kilo nadrobi. Na razie w dolnej siatce centylowej sie miesci a, ze zywa jest i wszedzie jej pelno to z tym przytyciem to moze byc ciezko :) Wysoka raczej tez nie bedzie, mimo, ze nam sie wydawalo, ze tyle urosla to roznica do listopada to raptem 4cm i wynosi teraz az 66,5 :)
Co do tej wizyty co to miala byc na bioderka to jak sie lekarka dowiedziala, ze mialam usg w pl to powiedziala, ze dobrze i wizyta przebiegala standardowo czyli ogolne sprawdzanie rozwoju (a wiec spokojnie do szczepionki w 11 msc moglabym tu juz nie przyjezdzac, ale ze mieszkanie trzeba zdac to i tak bym byla w nl wiec niech im bedzie, ze nie tylko dla nich tu przyjechalam na ta wizyte :))
 
Do góry