reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Astrid super :), oby tak dalej :tak: z brzuszkami :), Miseczka C och jak ja bym chciała mieć takie jak Ty, a nie takie że szukając bluzki musżę patrzeć czy się w cyckach mieszczę a nie jak wyglądam.


Ja od paru dni, skaczę na skakance i też brzuszki :D, ale u mnie dziedziczne bycie przy kości, sterydy za młodego też swoje zrobiło ciekawa jestem czy coś dam radę zgubić. Czasem się znajomi a zwłaszcza rodzina śmieją ze mnie że jem jak ptaszek a tak wyglądam :-pMój M też ćwiczy ze mną i schudł 1 kl w parę dni a ja nic.
 
Ostatnia edycja:
reklama
oo widze, ze tu masowe metamorfozy i cwiczenia:-):-) ja jutro cisne do fryzjerki, w piatek pazury sobie zrobie, a w sobote ide na koncert troche sie odchamic :-)


Berni mi sie tez podobaja wlosy ombre, ale to dosc mocno niszczy wlosy (szczegolnie rozjasnianie koncowek) i chyba bylo by mi moich szkoda :-)
 
hejka

no a ja już drugi miesiac ide do fryzjera i zajsc nie moge grrrr

dzisiaj niepodzianka :) ścieki przyszły... do was tez?? tylko nie wiem czemu każa zapłacic juz do 31 marca a zawsze było do 31 maja...
 
Robale raz miałam isc to spadł snieg i mróz wiec nie chciało mi sie dreptać a potem sie dowiedziałam ze u tego fryzjera gdzie ja chciałam zaś inna fryzjerka , ktora podobno nie źle kroi..... wiec tak juz mi sie nie spieszyło.... ale jak w koncu bedzie ladna pogoda to moze si eprzejde:)
 
reklama
Oo i mi by się fryzjer przydał... moje włosy są w stanie masakrycznym... przede wszystkim im farbowania potrzeba ale jakoś wolę poczekać i po porodzie zafarbować. Jednak ta chemia... a bez amoniaku to już nie ta farba...
 
Do góry