reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Witam się i ja...

po cięzkim poranku wreszcie o siłach :)

ja wczoraj do 00.00 nie spałam bo mojemu dziecku sie szaleństwa zachciało.... mąż padł jak tylko goście wyszli heheh
impreza była gruba.... ale jak najbardziej udana... śmiechu było co nie miara ale i chwile grozy.... hahahaha
robiłam fotki Martynki i Maji jak sie razem bawią ale niestety były w ciągłym ruchu a ja posiadam prosty sprzęt fotograficzny i wszystkie fotki sa jakby troche rozmazane....








Astrid hehe mam nadzieje ze mnie nie killim... a to wspólne zdjecie.... szkoda ze za mgłą ale mój mąż koniecznie sie uparł ze zdjecia zrobi szajsungiem.... hehe
 
reklama
NIe kilim :-). Haha mój Stary wrócił z pracy i śpi jak zabity....dzisiaj idzie na nockę do innej firmy coś tam pakować, a potem zaraz na szklarnię hahaha. Wybrał sobie, to trudno :rofl2:. Ja mu nie kazałam.

A przez tą mgłę wyszło tak tajemniczo haha.
 
witam sie i ja:-)

madziula, astrid, oj laski to pobalowalyscie razem z dzieciaczkami, fajne fotki:-)

my wczoraj tez mielismy imprezke, karnawal polaczony z moimi urodzinami, wszyscy konkretnie popili tylko nie ja, dieta:-)

wrzucam wam fotke mojej starszej z kolega przed balem i druga ze mna na planie, ujrzycie w koncu moja twarz hi hi
 

Załączniki

  • P2080099.JPG
    P2080099.JPG
    35,3 KB · Wyświetleń: 38
  • P2090161.JPG
    P2090161.JPG
    26 KB · Wyświetleń: 43
no ladne zdjecia, ladne :D

Ewelina milo cie widziec :D :p

My wczoraj tez na imprezie, sami, maly zostal w domu, ja jak najbardziej zadowolona moj B mniej bo strasznie go meczy dzisiaj, a do tego mielismy dzisiaj chrzciny..

Iskierko Dziekuje Ci bardzo za obrazek, wszyscy byli pod wrazeniem, i cos czuje ze niebawem bedziesz miala kilka zamowien :*
 
witam sie i ja:-)

madziula, astrid, oj laski to pobalowalyscie razem z dzieciaczkami, fajne fotki:-)

my wczoraj tez mielismy imprezke, karnawal polaczony z moimi urodzinami, wszyscy konkretnie popili tylko nie ja, dieta:-)

wrzucam wam fotke mojej starszej z kolega przed balem i druga ze mna na planie, ujrzycie w koncu moja twarz hi hi

Fajnie CIę ujrzeć :-D. Dzieciaczki ślicznie wyglądały, Ty też. Widzę, że malutka ma kolczyki. Na początku byłam sceptyczna, ale powoli się zastanawiam, czy jednak małej nie pójść i nie przebić uszków? :confused:
 
astrid wiesz ja jej przebilam przed chrzcinami jak na swieta bylam w pl, stwierdzilam ze to dobry moment, nawet nie plakala tylko zrobila wielkie oczy (tzw co jest grane), a jak bylam z moja starsza to miala juz roczek i darla sie w nieboglosy ze hoho
 
reklama
astrid wiesz ja jej przebilam przed chrzcinami jak na swieta bylam w pl, stwierdzilam ze to dobry moment, nawet nie plakala tylko zrobila wielkie oczy (tzw co jest grane), a jak bylam z moja starsza to miala juz roczek i darla sie w nieboglosy ze hoho
Ja miałam przebijane przed komunią...ale też pamiętam, że płacz był przy zmienianiu kolczyków czy, jak się włos wkręcił. Jak byłam mała, byłam mega panikarą. Byłam strasznie na nie z kolczykami u małej, ale chyba to głupota z mojej strony. Jak polubi biżuterię, bo będzie miała przebijanie z głowy, a jak nie to sobie wyjmie i tyle. Muszę z koleżanką, która jest piercerką i tatuażystką, porozmawiać.
 
Do góry