reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Agss trzymaj sie!! mala szybko pcha sie na swiat, przeciez do 36 tyg jeszcze masz pare dni.. no ale napewno wszystko bedzie dobrze, czekamy na wiesci no i powodzenia dla was!! :***
 
reklama
Agsss wszystko będzie dobrze!!!Trzymam mocno za Ciebie i dzidzię kciuki!
Skończyłaś już 34 tydz i masz jedną dzidzię,nawet jakbyś dziś urodziła to będzie w lepszym stanie niż ZiM w 33 tygodniu.
Jeszcze raz ściskam mocno i czekamy na dalsze wieści,jak będziesz mogłą to pisz.
Normalnie sama już się trzęsę,przypomniało mi się jaka ja byłam przerażona,dlatego Ty postaraj się jeśli dasz radę uspokoić!!!
 
Oj szybko się pcha bo dzisiaj równo 35 tydzień...
Leże pod tym cholernym ktg i wychodzą mi jakieś skurcze co około 10 min...
Czekam aż ktoś się zjawi i powie co dalej
 
Skończony 35 tydzień to jest naprawdę dobry wynik.Akcja się rozkręci...Mała NAPEWNO jest zdrowa i ma odpowiednią wagę,tylko potem karmienie...ale to sobie poradzisz.Wiem,że wybiegam za daleko w przyszłośc ale nie ma się co oszukiwać,jak odeszły wody...Tyle chciałabym Ci napisać,wiem jak się czujesz,mocno trzymam kciuki.
 
O jej, juz zapomnialam co mialam napisac, Agss az sie wystraszylam! Ale nie daj sie, badz dobrej mysli, Ttwoja dzidzia napewno da sobie rade.
Prosze Cie, pisz do nas o ile bedziesz chciala i mogla. Mam nadzieje, ze nie jestes tam sama :) bedzie dobrze bejbi :*:*:*

Iskierka moj maz dzis mi zaserwowal porannego foszka, ze moze ja bym wstala, bo on wstawal wczoraj. :laugh2: przykrylam sie tylko koldra i pomaszerowal do A. Niestety faceci jak sa 'przyspani' to sa okropni.

A co do walentynek... jeeej az mi sie dzieciece czasy szkolnych kartek przypomnialy. I infantylne misie z napisem "aj low ju" :-D Ja mam prezenty, kwiaty, kolacje srednio co miesiac, jakies walentynki to przy tym pikus. pewne w walentynki bede chodzic w obslinionej dzieckiem bluzce a moj Walenty rozpoczyna 1-szy dzien szkolenia. tacy nieromantyczni jestesmy wzgledem tej pieknej amerykanskiej tradycji :p
 
Na razie umieścili mnie w pokoju i czekamy... Chyba najgorsza część..
Mamo Z&m dzięki:*
Ayni nie... Mój jest że mną.i tak sobie siedzimy...
Tzn ja leze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ojjjj a ja chodze jak na szpilkach i co chwila sprawdzam forum.Strasznie sie przejelam i nie moge sie skupic...
Agss co Ci lekarz powiedzial ?zbadali Cie ? masz rozwarcie ?
 
Do góry