reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

reklama
milka no no mala rosnie jak na drozdzach, ja jutro do cb uderzam, zobaczymi co i jak

a wk......a jestem przez mojego, czasami mam wrazenie ze jestem tylko od prania,sprzatania i gotowania a i od wychowywania dzieci. nie mam prawa byc zmeczona i jeszcze mam byc sex maszyna.:eek: a ten jak jest zmeczony co caly dzien na kanapie przelezy i gowna noga nie kopnie.
czasami przerasta mnie to a dzis jest ten dzien:angry:

no to mi ulzylo z deka

agss jak tam?
 
AGSS spokojnie bedzie dobrze.Ja tez zaczelam rodzic w 35 tyg ale tak sie wystraszylam ze ponosilam malego do 36 tyg.Twoje dziecko jest juz w dobrej kondycji nie martw sie.Wiem ,ze cie to zaskoczylo mnie tez ale wszystko sie ulozy.Trzymam kciuki.:-)
Oj az mi sie wszystko przypomnialo chwile grozy.Dzieki Bogu zyjemy:tak:
 
ewelinaaa no to wyrzuciłaś co Ci leżalo... czasami to tak jest z chłopami... chodź mój mnie czasem wkurza to nie moge w sumie narzekać.... trzeba go złoic po tyłku....

Milka
wow to Emcia wyrosłaaaa...
 
ewelina trzeba chlopu zarzucic terapie szokowa od czasu do czasu niech sie otrzasnie troche i bedzie chodzil jak w szwajcarskim zegarku :-)

ja mojemu powiedzialam ze to chyba logiczne ze nie w glowie mi amory jesli sie nie wysypiam i mam mase obowiazkow. dzis nawet Adasia pranie sciagnal, poukladal jego rzeczy, ugotowal; ale od czasu do czasu sie rozleniwia i musze zarzucic rygor.

ja wiem z doswiadczenia ze lepiej nie dac facetowi sie rozleniwic bo jak osiadzie na laurach przed tv to ciezko potem przestawic.

ale ewelinko kazdy ma czasem takie odczucia :) nie jestes sama.

robale a mowia ze na cycu nie mozna utuczyc hehe :-D

ja dawalam smoka na uspokojenie ale od miesiaca smoczek juz Adasia nie interesuje i nie kupuje juz nowego. to juz chyba koniec ery smoczka :-)
 
Agss ja caly czas trzymam kciuki i nie moglam dzis nawet pracowac bo sie zastanawialam co tam u Ciebie. mam nadzieje, ze wszystko ok!

Milka jak Tomek mial 6 miesiecy to mial 9020gram i 71cm:-) podobnie!
 
Zadnych wiesci z porodowki??? Tez caly czas mysle jak tam Agss sobie radzi...Niewiedziec czemu ale przezywam bardziej niz swoj wlasny porod.

Milka ladnie utuczylas! :szok: Ja dopiero za dwa tyg sie dowiem ile moje waza.
Ewelina jakbym nie bala sie ,ze Ci ZM chalupe rozniosa to bym przyjechala na pogaduszki ale z nimi strach do ludzi wyjsc.

Moja Marta wziela dzis i wlaza do ZMYWARKI !!! :szok::szok::szok:A tu apart rozladowany :wściekła/y: Szkoda ....moglo byc takie super zdjecie.:laugh2:
 
Też mnie mój czasem wnerwia...ostatnio tak przegiął, że miałam ochotę się spakować, zabrać małą i nara do Polandii płakać mamie w cycek :wściekła/y:. Przepraszał mnie dwa dni, poszedł do pracy na 20h (bo chciał zobaczyć, jak to jest na nocce) i mi przeszło.
 
reklama
No masz ci, cały dzień nie było czasu na forum a tu lada chwila i będzie kolejna forumowa dzidzia :) agss! oby sprawnie i szybko poszło (chociaz czytając wpisy to jakoś takie to opieszale wszystko, mam nadzieje, ze lekarze sie ogarna) no i żeby z Mama i Dzidzia wszystko było ok :)

U Nas też chyba zapowiada sie na trzeciego zeba (lewa gorna jedynka) bo kreska na dziasle coraz bardziej widoczna. No i brak chęci na mleko (tak od ponad tygodnia moja Mala pije max 3 butelki 150ml), dobrze ze podjada słoiczki i inne frykasy od mamy z talerza. Chociaż ostatnie dwa dni to i słoiczki jakoś nie bardzo, ale mój obiad zjadła :) nocki też slabe, budzi się kilka razy, nawet po tym jak wezmę ją do siebie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry