reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

reklama
co prawda teraz mniej brzuch mnie boli w pierwszy dzień... mam nadzieje ze tak zostanie bo czuje sie całkiem całkiem.... wczesniej to masakraa....
 
Kasia no ja też nie specjalnie mam ochotę na rozmowy z obca baba...
Wyników z usg dalej nie mam. Albo po literce piszą albo o mnie zapomnieli.
W między czasie przenieśli mnie z kraamafdeling na mama&kind toraz pokój pełny wcześniej byłam sama...
I mam inny problem bo mój chciał dzisiaj geboorteaangifte zrobić ale mu powiedzieli że jak nie był przy porodzie to ją też muszę być (nie zrobiliśmy erkening mieliśmy robić w przyszłym tygodniu no ale) teraz czekam aż z tego cholernego gemeente zadzwonią.... Będą jaja. Większych problemów już ne mogą stwarzać.
Ewelina witaj!
 
erkening zrobicie pozniej, berni robila po urodzeniu synka i pozmieniali i nie bylo problemow. a z aangifte to macie jeszcze 1 dzien, wiec moze jutro zalatwicie razem :) wszystko da rade zalatwic Agss nie rob sobie dodatkowych stresow.

madzia zastanawiam sie czemu tak, przeciez juz dlugo nie karmie... :confused: cerazette tez juz nie biore dlugo
 
hejka:-)
no wlasnie bry bry robale:-)
ayni moze to przez cwizonka i dietke:-)

a ja dzis bylam w mega szoku, pojechalam do apteki po anty i raz ze zapomnialam kasy a dwa ze moje tabletki podrozaly 10e,szok. wczesniej placilam 19 a dzis 29 tragedia, chyba zmienie yasmin na inne:no:

a ja dzis mega slaba, cisnienie jakies marne:nerd:

ewelina4 witaj ja tez ewelina:-)
 
Bry i My :) po zakupach i silowni czas na leżenie :D Mala śpi więc można popisać.
U mnie @ było równo po połogu czyli 6tyg po porodzie, nie to ,ze lalo się jak z wodospadu to jeszcze spojenie rozsadzalo, drugie juz normalne i do tej pory jak w zegarku :) do następnej ciąży :p no chyba, ze wcześniej postanowi się wstrzymać z powodu np mojej wagi bo mimo, ze się nie odchudzam to tylko 44 i jakoś nie przybywa nic :[ może chociaż mięśnie na silce podbije to wieksza będę :)
Moja Mala po dzisiejszym dniu wygląda jak po wojnie, rano sama się podrapala nad uchem chociaż pazurków nie ma, ale macha łapkami jak oszalała no a teraz jej jeszcze tesciowa szrame na nosie zrobiła aż krew kapala.
Co do pobytu Mojej Małej w szpitalu to jak wyszłam po dwoch dniach a Ona została na 8 to miałam do wyboru albo nocować w hotelu przyszpitalnym za z80€ za nocke albo dojeżdżać. Niestety na tym oddziale gdzie była Moja Mala mogli przebywać tylko rodzice i na ,,minutę,, jeden gość, z tym, ze tylko na pory karmienia. Poza Nimi nie można było zostać przy dziecku... Wiec moje widzenia z Mala odbywały się na 15min przed karmieniem, czas karmienia (też ograniczany do max 30min, potem podawali przez sonde) czyli w sumie ok 45min co trzy godziny, (gdzie ja byłam na max 3 karmieniach z powodu pracy męża i obowiązków w stosunku do jego rodziny i papierologii związanej z narodzinami Córki)
 
Agss nam tez babka powiedziala ze jak meza nie bylo przy porodzie to kolezanka która byla ze mna musi isc Milenke zameldowac:szok::baffled::-D my do baby ok a i tak maz poszedl i nikt sie go nie pytal czy byl przy porodzie czy nie..:sorry2:

Robaczku duzo milosci i spelnienia marzen tych najskrytszych dla was :tak:i dalszych 4 i jeszcze 44 lat spedzonych razem:tak::tak:
Eweilina witaj:tak:
Ayni ja tez jeszcze nie mam @ i nie martwie sie tym bo mi jej nie brakuje:-D
Ewelina rosnie ci panienka:tak:

A u nas sie juz zaczyna...mama jednej z kolezanek ze szkoly Michalka powiedziala, ze jej córka kocha Michaska i ze wyjdzie za niego:-D:-D:-D Oprócz tego Michas sie przelamal i nawija po holendersku:tak:
 
reklama
Bry dziewczynki :-)

Karola gratki dla Michasia jeśli chodzi o mówienie po holendersku, oraz ze ma dziewczynka się w nim kocha, urocze jak takie maluchy się podko****ą w sobie :tak:

Ja dziś odpoczywam obiadek mi po wczorajszym dniu został, także luzik dzisiaj.
 
Do góry