reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

Witam, ale dzis fajny dzien, ladna pogoda, jakos lepiej sie czuje niz wczoraj w to mrozisko :confused:
Ja tez mam obiad z wczoraj i mam wolne, jutro szybko posprzatam i weeeekend!

Robale jak sie udala rocznica slubu? Pochwal sie co robiliscie i co w koncu ugotowalas!

Karola, mi tez @ nie brakuje, ale jakos bez @ to jak w ciazy ! A ja ciazy kolejnej nie planuje szybko, co prawda nie jestem , ale schiz sie wkreca :-D widzisz, ladnie Ci sie Michas otworzyl, madry chlopiec.

moj A konczy dzis 5 mies :szok: ale zlotko z niego , ciasteczko
 
reklama
Ayni wszystkiego dobrego dla A :), jeszcze miesiąc i pół roczku :D

A nam super zleciało, zrobiłam śniadanko, zadzwonili rodzice z życzeniami, rodzeństwo pozapominało o nas hi hi później M zrobił spaghetti ja w tym czasie tort w kształcie serce zrobiłam. Później spacerek i jakoś zleciał dzień, wieczorem zrobiłam kolację, wieczór nastrojowy :-D, a zrobiłam wołowinę na sałacie, obok mozzarella z pomidorkiem, do tego oliwki nadziewane serem i bułka, oczywiście nie zabrakło winka. a później to wiadomo hihi.
 
Ayni duzo usmiechu dla Adasia i caluski od eciotki:tak:
Robaczku no wiadomo ,wiadomo hihihihi:tak:;-):-D kolacja pyszna ,az chyba dzis sobie mozzarelle zapodam;-)
 
Oooo Robale, to wolowinka na niego moze tak podzialala ! Ja mam tez wolowinke w zamrazalniku, juz pokrojona na gulasz , ale za mna chodzil, chyba z 2 miesiace nie jadlam, a uwielbiam!

Agss co tam u was ?
 
Witamy

u nas w końcu weekendzik sie rozpoczął:) mam nadzieje ze jutro bedzie ładna pogoda bo mam ochote isc na spacer z dzieckiem :)
 
Bry, u nas też prawie weekend, zamierzamy sobie przemeblowanie zrobić. M mnie tak często ostatnio mnie klepie po tyłku, no czasem śpię a on klepie, jakie to wkurzające :-D, też wasze chłopy tak Was klepią?
 
Dzien Dobry!
Robale ,zalisz sie czy chwalisz???:-D
U nas kolejny dzien zaczety od klotni,znowu bede gadac tylko do dzieci.
Wam zycze milego :tak:
 
hejka

hahahah dobre dobre....

Robale ahh gdyby ludzie tylko takie problemy mieli to ten świat by inaczej wyglądał...

Mamo MiZ kijem go , kijem.....

ja sie wybieram do miasta a tu dziecko mi komara strzeliło .....
 
reklama
Do góry