reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

hejka

sorki ze sie nie odzywalam ale jak wy tu o maluszkach w wiekszosci rozmawiacia, a ja juz nie pamietam jak to bylo, a jak juz to wszystko zostalo powiedziane i nie bede sie znowu powtarzac, ale czytam czytam

Chwilowo mam gorsze dni, juz drugi tydzien chora jestem, nos zapchany sama woda leci, juz mnie tak boli od smarkania ze szok, do tego duszacy kaszel wiec cudownie jest, naszczescie goraczki juz nie mam bo lezec sie nie da z 4latkami. Wlasnie jajka gotuje wiec sie zajma malowaniem, jutro ida do zlobka wiec poleze w lozku.

A pogoda taka ze... nic nie powiem

Mimo wszystko milego dnia
 
reklama
hejka
ann zdrowka:tak:
ayni jakie sliniaki pelikany???Fajny pomysl z ta brokulka, tez sprobuje:-)

A my mamy dwa zabki na dole, w koncu:-)

A moj chlop dostal ospe:-) i co chwila do mnie dzwoni, bo brzusio go boli, bo cos mu spuchlo kolo ucha, bo chrostki, bo goraczka, itp........................, stawiam diagnozy na odleglosc, normalnie tragedia, dobrze ze na wyjezdzie bo bym miala 3 dziecko w domu:no::tak:

no ja znow dzis za nianie i z cala trojeczka wybieram sie do miasta:-D, bedzie ciekawie:-)

milego do pozniej
 
Ann zdrowka, ja sie zawsze lecze czosnkiem i pomaga ;)

Ewelajna ale sie usmialam. Biedaczek, no! Ale ja też tak mam. Ja rzadko choruje a jak juz mnie zlapie to czuję że umieram... czekam na relacje jak wam poszło. Kalafior tez sie dobrze sprawdzi byle by miekkie bylo aby sobie mogla ugryźć ;) sliniaczek taki mialam na myśli http://www.pinkorblue.nl/Voeding-verzorging/Voeden/Slabbetjes/PLAYSHOES-Kunststof-Slabbetje-met-Opvangrand-blauw.html

Marzena dawaj te muffiny tu bo moja herbata sie powoli kończy ;)
 
Ayni muffiny schowane juz :p bo jak moj K wroci a by sie wdal w nie to nic by nie zostalo hahah :)
Jeszcze jutro ciasto zrobie i gotowe wszycho...

A mnie szlak trafia...zlewozmywak mi sie zatkal w kuchni :/ robilam juz wszystko by go odetkac i dupa...woda jak nie splywa tak nie splywa :/ szlak !!!!!!! Jak nie urok to sraczka :/
Jeszcze kretem nie robilam wiec chyba zaraz zadzialam nim...a jak nie to to juz nie wiem co...zrabane rury...ciagle mamy problemy jak nie w lazience z odplywem wody z brodzika to teraz w kuchni :/

Na dodatek moja ksiegowa sie juz 3 raz ze mna umowila i jak zwykle znowu nie przyjechala...czekalam na nia od rana...pani laskawie zadzwonilam przed 13 ze juz dojezdza...ja bylam z malym w psz i mowie jej ze bede za 10 min zeby zaczekala a ona mi mowi ze ona ma tylko 20 min :/ bo jedzie do pracy...no co za idiotka :/ i koniec koncow podziekowalam jej,kazalam jej tylko jutro podrzucic moje dokumenty ktore ma i dowidzenia...

Ogolnie jak zwykle nie mama pomyslu na obiad wiec kupilam golabki hehe :)
 
Ja juz po zakupach, ale nie obylo sie bez awantury z corcia, no myslalam ze ja rozszarpe, lub za wlosy i o kolanko, tragedia:wściekła/y:

ayni
fajne te sliniaki:-)
marzenka tobie zlew, a mi w zeszlym roku brodzik(w zasadzieto dziurka w podlodze), ale tak ze cala woda z pralki szla na lazienke, a jak lal deszcz to cala woda mi sie wracala. Co za syf, nie obylo sie bez hydraulika, ktory przepychal cala rure pod domem az do gl odplywu na ulicy. Moze i krecik pomoze, dzialaj:tak:
kasia fajne te rowerki
karola nie mam pojecia:no:

ja mykam szukac przepisu na moje ciacho.
 
Karolka u nas niby tak przysciemniala ze ja chce rodzic w domu a sypialnie mam na górze i indicatie już bylo. Ale to nie jest tak chyba hop siup, trzeba mieć dobrą położna bo nie każda tak zrobi. Nie mówi się o tyk otwarcie że tak powiem ;)
 
Eeloo kolezanki dotarlam uffff.
Usiadam na chwile ogladnac Na Wspolnej,bo wczoraj nie mialam czasu a tu zonk sat nie dziala,mendy zas grzebaly sobie przy dekoderze a ja nie umiem naprawic :no:
Ann zdrowka :)
Astrid wspolczuje nocek.Znam ten bol,pamietam ...nie raz wieczorem przed spaniem aplikowalam im wszystko co mialam pod reka tak zapobiegawczo a dupa i tak sie budzily i darly .
Ayni ja dumna jestem z postepow wszystkich forumowych dzieciakow,glownie dlatego,ze rozwijaja sie szybciej niz moje zacofance :-D Jak pomysle,ze one na 6 m-cy ledwo sie obracaly a o samodzielnym jedzeniu nawet nie bylo mowy :no: Dlatego podziwiam i po cichu zazdrosze,ja na wszystko musialam dluuuugo czekac.
Ewelina odwazna jestes hehe chyba podrzuce Ci jeszcze moje dwie ,zebys nie miala zbyt lekko ;)
Karola co Ty opowiadasz :szok: nigdy o czyms takim nie slyszalam,sama jestem ciekawa czy to prawda.
Marzenka zazdroszcze ,ze masz juz wszystko gotowe.Tez mysle o jednym ciescie,pewnie babka i jakas zwykla salatke zrobie ale nic wiecej mi sie niechce.
A poki co posprzatalam i okna pomylam !!!Tak,tak okna pomylam :-D
 
Mamo ZiM to jak taka dzis robotna to zapraszam do mnie :) ja okna co chwile myje ale teraz juz protestuje bo dzieciaki mi je tak palcuja ze zwyczajnie to nie ma juz sensu...umyje chyba jak juz nic widac nie bedzie hahah

A moj zlew umarl :/ kret tez nie pomogl...jedynie to jakies fusy po kawie zaparzyl hahah...nic czekam na K moze on cos zdziala...znowu sie nagada ze musialam cos zostawic na talerzu :/

Nic uciekam po mojego placzka do psz hehe
 
reklama
Do góry