reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Cześć dziewczyny :) ale mnie dziś wzięło na piwo :D poleciał T do sklepu i kupił dodam że ja normalnie za piwem nie przepadam ;) martwię się co z Gosia mam nadzieje ze wszystko w porządku
Missiiss ty to byś mogła dobra książkę napisać o tym szpitalu :)

Martyna Martyna a jaki aparat i obiektyw? Mi się marzy 35 mm ale narazie nie kupuje bo coś mi zapał minął do robienia zdjęć robie coś czasem ale mało :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mamuśka - racja :p po całym dniu aż strach wejść, bo ilość postów przytłacza ;P

Malutka - u mnie z piwem różnie, na szczęście w ciąży nie miewam na nie w ogóle ochoty
 
ciasteczko odpoczywaj najważniejsze ze szyjka się nie skróciła.
Mamuśka położna się zdziwiła, ale lekarka kazała się nie przejmować pytała się tylko czy mam apetyt i że dzidzia ładnie rośnie i pewnie ze mnie wyciąga conieco. ja tak to połowy grudnia nie miałam apetytu teraz za to muszę przed spaniem coś zjeść bo inaczej nie zasnę:) pewnie do następnej wizyty przytyje :)
Missiiss ale masz przeboje z tym szpitalem
 
Ja nie pije alkoholu od marca 2013;););) bo ciaza, potem karmienie i znowu ciaza;) a jak skoncze karmic drugie dziecie to wypije malibu z mlekiem;D ale nie mam jakiegos cisnienia, ze mi sie chce.Dla mnie jak ciaza to nie alkohol... Dopuszczalne te 0%;)

Maleduca hehe ooo tak, tu trzeba byc na biezaco;)
Grabola no i wlasnie, najwzjiejsze, ze dzidzia roznie. Noua kuzynka nie tyla praktycNie do 5 czy 6 miesiaca. Urodzila zdrowa core.
 
Ostatnia edycja:
MalaZosia niezła teściowa, ja bym dostała do głowy bo najchętniej i tak bym cały czas sprzątała :)

Mamuśka dzięki, że pytasz. Z Olgą lepiej, byłam dzisiaj porobić badania krwi i nie ma stanu zapalnego więc rzeczywiście to wirusówka. Dzisiaj nawet poszła spać bez gorączki. Za to staram się od jakiegoś czasu ja odpieluchowywać i w domu chodzi bez pieluszki już a dzisiaj zdarzyło się jej 2 kupki rzadkie zrobić. Nie wiem czy to od syropków bo ma ich sporo czy zapomniała, że ma na nocnik.

Grabola mi tez powiedział, że te bóle są nie niegroźne. Powiedział tylko, że jak będę mieć bóle takie które cisną na dół albo skurcze to mam zacząć się przejmować i przyjść do niego. Ja na dzisiejszej wizycie +3 kg czyli jestem na zero. Mam postanowienie ograniczyć słodycze bo może być ciężko ze mna:)

Miss Ty masz pecha. Ale dobrze ze wykryte. I co powiedziałaś im o tych tabletkach? A jak Cię swędziało? Ja po ostatnim poście Sosnowiczanki o listeriozie naczytałam się tyle, że stwierdziłam, że nic nie jem bo dotychczas pozwalałam sobie na różne sery i wędzone rybki.

Jakbyście chcieli trochę cycka mi oddać to chętnie z jeden, dwa rozmiary przyjmę:)
Ja nadal nie dowiedziałam na 100% płci. Po raz 3 jest spekulacja że dziewczynka ale nie na 100%. Cały czas pępowina między nogami się zawija.
Przepraszam, że nie odpisuje wszystkim ale ta wizyta mnie zdołowała i idę odreagować na tv albo z książką albo poszukać dalej pomysłów na pokój
 
Udalo mi sie Was szybciutko poczytac na telefonie ale juz nie poodpisuje bo uciekam spac:) w nocy wyruszamy w gory takze dzisiaj bylo tylko pakowanie i ogarnianie :)
Mam nadzieje ze Malgos sie odezwie. Bede napewno zagladac do Was:)
 
hej ja znowu wpadlam na chwile...
ciasteczko... nie martw sie bedzie git .. zalaza krazek i bedzie ok... mnie na szczescie szyjka wrocila do normy .. miala skrocona przez zatrucie zoladkowe gdzie wymiotowalam caly dzien...
kasia. moje dziecie tez tak robi a najgorzej jak go upomne to jeszcze wiecej .. iglo.... ??? swietna zabawa...

masakra moje cyce tez jak donice... chetnie oddam w dobre rece...
ja w 1 ciazy jak bylam w szpitalu to tez lezalam z babkami do porodu bo miejsca nie mieli... ale fajne babeczki byly.. usmialysmy sie ..
mala zosia. mysle ze nawyki starszych osob ciezko zmienic.. i trzeba sie nam przyzwyczaic albo zaczac olewac.. ale rozumiem twa irytacje....
co do,piwa ja mam gina ktory mi pozwala wypic szklanke piwa niepasteryzowanego i wlasnie w sylwka mialam taka chcice Ze musialam lyknac..

oj trzeba byc na bierzaco jak sie wejdzie raz na czas to jak do obcych....

dzis bylam na wizycie poza tym ze wykryl mi przodujace lozysko to ok.. a ja wiedzialam ze zawsze cos musi wynalesc ten moj lekarz...
 
reklama
Mamuska - to masz odważną siostrę! Ale każda kobieta potrzebuje zmian, a zaczyna je chyba od włosów właśnie :D Ja tak co 3 lata robię radykalne cięcie, bo moje rosną jak szalone :)
Mississ- olej dupka, łaski nie robi ! A w szpitalu to faktycznie kabaret! Może Ty się z nimi miejscami zamień, bo z tego co piszesz, to ogarniasz więcej niż oni wszyscy razem wzięci :p ale tak na poważnie, to współczuję, naprawdę.
Mamamm - śmiesznie musiał wygldać Twój synu jak łapał językiem płatki śniegu, haaa cudne te nasze urwisy są :)
Smile - jakie kozackie skarpetunie :)
Ginger - zastanawiałam się ostatnio co z Tobą, czy wszystko ok, bo nic nie pisałaś. Wór od siostry - dar bezcenny, pewnie wszystko słodziutkie :)) ja kremy zmieniam, teraz mam ziaję i bardzo sobie chwalę. Proponuję Ci zmienić krem, bo być może ten nie nawilża Ci skóry wystarczająco? a na zgagę dobre jest kiwi, mi pomaga :)
Nathalienne - w domyśle - szwy?
Lolcia - ja cyców już nie czuję :p a bolały tak, że nie mogłam się z boku na bok obrócić. Teraz rosną sobie bezboleśnie, suty razem z nimi i już są prawie wielkości wentyli od stara! Kasia, no właśnie mnie też swędzą, a jak jest zimno to już w ogóle haha
Ciasteczko - mi doktorek odstawił dupka i luteinę w 15tyg. A tutaj przesyłam Ci stronki na których może znajdziesz inspiracje do przerobienia pokoju: My Sweet Little Precious: Inspiracje: Pokój dla niemowlaka - CHŁOPIEC , Super dzieciaczki: Dziecięce wnętrza.
Martyna - bardzo dobrze zrobiłaś! Szkoda Nelci, mam nadzieję, że szybko nabierze sił ;*
Grabola - gratuluję córci!

A ja po wczorajszym basenie dostałam kopa. Dzisiaj wzięłam mamuśkę, psiaka i heja na spacer - wróciliśmy po 3h i padłam. A jutro mężu ma wolne, więc korzystamy z mojej "mobilności" i jedziemy do Ahlbeck z psiakiem pospacerować i nacieszyć oko, no i zjeść śledzia w bułce ;) Matko, jak fajnie jest pojechać po kilku miesiącach gdziekolwiek.
 
Do góry