reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogrubione endometrium w 18 dc

MalaMi1992

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2022
Postów
394
Hej,
Czy pogrubione endometrium w 18 dc może zwiastować wczesna ciążę, czy zawsze przed @ od lekarza uzyska się informacje o pogrubionym Endo? Cykle mam nieregularne, poszłam do lekarza właśnie ze względu na zaburzenia cykle ostatni 37 dni poprzedni 56 dni....lekarz włączył mi duphaston i za dwa tyg kontrola.... Ewentualnie bhcg bo na test za wcześnie. W grudniu przeszłam poronienie.... Od 4 dni strasznie boli mnie hmmm nawet nie brzuch ale tak jakby promieniowało do kości biodrowych i krzyż, podczas stosunku również był dyskomfort i ból...pozostałości po Ewentualnej owulacji lekarz nie wychwycil l, mam pcos obraz utrudniony
 
reklama
To endometrium pogrubione to chyba nic nadzwyczajnego. W drugiej fazie cyklu po owulce ono się właśnie pogrubia, jeśli dojdzie do zapłodnienia to wtedy zarodek ma się jak zagnieździć, jeśli nie dojdzie to po prostu się ten nabłonek złuszcza i jest okres. Więc nie rozumiem o co pytanie?
Miałaś owulację? Kiedy? HCG teraz w 18 DC? Po co, raczej to za wcześnie.
Bardzo chaotycznie napisalas i nie wiem jak to uporzadkowac.
 
Do góry