reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoiki dla maluszków

reklama
Azik ja to wiem, że sie zbiera, ale czasami bylo ciężko nawet zdjąć posciel i wrzucić do pralki. Obiecuję sobie że tym razem bedzie inaczej. A pościel mamy z kory więc też bez prasowania
 
z łóżeczkiem piotrusia nie mamy problemów, ale z naszym tak (mamy pościel 200*220) i wielkie drwniane łoże... jak mam moja pościel zdjąć - to mnie cos trafia, a póxniej założyć , uuuuu, to juz tylko Igor ;)
 
Dzwoniła dzis do mnie chrzestna mojego męża, wspaniała kobieta - przyjażnimy sie nie od dziś  :D i powiedziała,że dostaniemy dla dzidzi łóżeczko ze wszystkimi bajerami ( baldachimem też ) i dużo małych ubranek po jej 2 letnim teraz synku, którego urodziła mając 45 lat !!! A Jasio urodził się zdrowy jak rybka i teraz jest juz niezłym łobuziakiem ( żeby było weselej to mąż jest do tego jego chrzestnym !) Naprawdę sprawiła mi dużo radości, bo wiem jakie śliczne rzeczy miał Jasio w wieku niemowlęcym. Troche sie śmiałyśmy z ciotką, żę ubranka kupione przez nas dla Jaśka wrócą teraz do nas i nasze dziecko będzie je nosiło  :laugh:
 
ja też nie mam zamiaru prasować azik :) mama nauczyła mnie wieszać ciuchy tak, żeby nie trzeba było ich potem prasować i zdobyłam ta umiejętność :p (zaopatrzę się zatem we flanelkę i korę na pościel)
wyjątkiem będzie wyjściowe ubranko :)
 
Może ja jestem nienormalna ale ja lubię prasować tylko teraz jak stoję dłużej niż godzinę to moje nogi odmawiają
posłuszeństwa !!! Dobrze że mam teraz kogoś kto mnie wyręczy w domowych obowiązkach ;)
 
reklama
Właśnie dzisiaj zdecydowaliśmy, że w pokoju dziecięcym pomalujemy ściany na brzoskwiniowy, ciepły kolor, na podłodze będą panale - jestem alergikiem i nie moge mieć wykładziny. Potem trzeba będzie pomyśleć o jakiś mebelkach - przynajmniej komódce na ubranka na początek.
 
Do góry