reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój maluszka

xdorotaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Lipiec 2011
Postów
1 482
Zapraszam do wstawiania fotek pokoików/kącików Waszych maluszków, a także inspiracji znalezionych w sieci
yes2.gif



No ja ide w weekend kupować farby ... szablony na sciane malucha juz kupilam bedzie kolorowa ciuchcia jechala przez sciana a nad lozkiem bedzie wisialo imie myszolca:)
Dywanik już nabylismy w lekkim pomarańczowym odcieniu:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a mi sie podoba Hiacynt VOXu i podobny zestaw firmy Bellamy:)

no i łózka Haby:)

pochwal sie modelem Phil&Teds:)

Concord też mi sie podoba i jeszcze fajne sa wózk Mamas&Papas najnowsze modele- tu sama spcerówka:)
NOWOŚĆ!!! Wózek SOLA angielskiej firmy MAMAS PAPAS (2067645582) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


a lezaczki macie jakieś na oku?

Phil&Teds Vibe:1.jpgimage_func.php.jpgimage_func2.php.jpg

Szaleństw jeśli idzie o kolorystykę w tym przypadku brak...był czarny, ten i graffiti...dlatego kusił mnie bardzo joolz....ale wkroczył mąż i mowy nie było o innym jak tylko tym w kolorze Milanu ;D

Jeśli idzie o leżaczek to nabyliśmy już mamas&papas...ale wiecie, że poluję jeszcze na krzesełko do karmienia (a właściwie 3w1) per perego i ono właśnie ma też funkcję leżaczka...więc ten pierwszy zostanie prezentem lub na stałe zamieszka u dziadków ;D

Obecnie mam łóżeczkowy zawrót głowy...zdecydowaliśmy się zakupić jedno łóżeczko turystyczne, które na co dzień będzie stało na dole (mamy małe dwupoziomowe mieszkanie, ale chyba zmieści się pod schodami) i pełniło funkcję kojca...oraz łóżeczko drewniane do pokoiku Klucha...i to musi mieć funkcję wzrostu czyli musi przerabiać się na tapczanik...oto co już oglądaliśmy:
VOX
Evolve_dab_cynamonowy_lozeczko.jpgmagnolia_lozeczko.jpgoakland-lozeczko_1.jpgpook_pook_lozeczko2.jpg
QUAX
Quarr_Grisato_4dea2392399e7_180x180.jpg
Drewnostyl
139.jpg254.jpg
Timoore
http://timoore.eu/07/kolekcja/kolekcja_first

Troll
http://www.lulubaby.pl/zestawy_mebli/
 
Ostatnia edycja:
Lena ja podobny wózek dostanę używany w prezencie od wujka męża (ich maleństwo kończy w marcu roczek), niezniszczony, ale bez skrętnych kół, a miałam zamiar kupić ze skrętnymi, ale darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda ;-) poza tym dostaniemy od niego również taką wanienkę CEBA SUZIE - KOMODA Z WANIENKA I PRZEWIJAKIEM 3w1 (2042517845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
zastanawiam się tylko czy to rzeczywiście funkcjonalne jest?czy któraś z was używała takiej wanienki? i zdaję sobie sprawę, że zwykłą wanienkę i tak będę musiała szybko zakupić, bo dość niewielka jest

Ja mam coś takiego po Hani. Wg mnie jest to mało funkcjonalne (mówię tu o wannie) bo jak jesteś sama z dzieckiem to nie jesteś w stanie wyciągając go z tej wanny i trzymając w rece nałożyć z powrotem tego przewijaka na wannę bo to jest cholernie ciężkie.
 
Phil&Teds Vibe:

oraz łóżeczko drewniane do pokoiku Klucha...i to musi mieć funkcję wzrostu czyli musi przerabiać się na tapczanik...

Fajny wozeczek, mozesz wkleic fotkę leżaczka z M&P ?
Polecam firmę

http://www.meblik.pl

Naprawde fajne mebelki

Aylin- ja zaszalałam z ubrankami dla chlopca, a okazalo sie, ze bede miala corcie. Także mozemy sie zamienić ;)
 
Ostatnia edycja:
Ta ostatnia cudowna :D Chyba się skuszę...a teraz uwaga chwalę się...kupiliśmy łóżeczko!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! To moje pierwsze zakupione łóżeczko stąd tyle podniety ;D W sobotę chyba zauważyłam aukcję vox magnolia...podobno używane pół roku w stanie idealnym bez oznak użytkowania...i tak oto w niedzielę Matylka stała się jego posiadaczką za 1/3 ceny sklepowej:
baby-vox-lozeczko-140-x-70-cm-montana-krem.jpgmagnolia_lozeczko.jpg
Do czerwca chcemy dokupić jeszcze komodę i skrzynię na zabawki...a w dalekiej przyszłości toaletkę :D

magnolia_skrzynia.jpgmagnolia-komoda-z-nadrukiem-kratka.jpgmagnolia-toaletka.jpg

Zakupy odzieżowo-wyprawkowe:
"Metkowa" mata do przewijania firmy Snoozebaby złowiona w stanie nowym również za 1/3 ceny rynkowej:
easey carmel.jpg
Czaputa i buciory ;D
090728_elodie_details_0008.jpgelodie-details-muts-black-velvet.jpgelodie-details-muts-black-velvet1.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry