reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój maluszka

Witam się i ja :-D
Już po śniadanku :-), całe szczęście że dziś mam dzień beż kłucia się bo już mi palce odmawiają posłuszeństwa :-(, niech to się już skończy :-(.
Buziak, a byś miała o czym opowiadać jeżeli chodzi o forum :-) zwłaszcza jeżeli chodzi o temat zaparć czy jedzenia :-p, zapewne telewidzowie by Cię pokochali :-D



a jeżeli chodzi o temat łóżeczek to ja bym chciała takie co później można przerobić na łóżko, moja siostra ma takie i naprawdę sobie chwali ma wymiary 140/70
3862753.jpg

Chyba przypadkiem dałam namiar na to samo łóżeczko, tylko białe :-D:-D

golden &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-)
 
reklama
Macie wyczucie czasu dziewczyny odnosnie lozeczek heheh moja wlasnie przybylo!!!!!!!!! a mialo byc dopiero za 2 tygodnie:-). A co tam sorry Macku ale wkleje linka zeby pokazac nasze.
NEW BOPSII BABY COT BED FOAM MATTRESS RRP £199 | eBay
Do sypialni narazie tez nie pasuje ale na upartego biale pasuje do kazdego koloru. A mamy juz mebelki w podobnym stylu w pokoiku dziecka ale wiadomo ze na poczatku i tak bedzie z nami.
Alijenka i veritaserum71 chybapodoba nam sie to samo :-) z mysla o przyszlosci mozna przerobic na normalne lozko dla dziecka.
 
Dziewczyny ostatnio gdzieś widziałam, że są na łóżeczka takie silikonowe nakładki przeciw ząbkom naszych milusińskich. Z taka nakładką mogą sobie jeść łóżeczko ile chcą... Chyba w IKEA też coś takiego można kupić. Jak znajdę to wkleję na watku zakupowym :happy2:
 
Dziewczyny ostatnio gdzieś widziałam, że są na łóżeczka takie silikonowe nakładki przeciw ząbkom naszych milusińskich. Z taka nakładką mogą sobie jeść łóżeczko ile chcą... Chyba w IKEA też coś takiego można kupić. Jak znajdę to wkleję na watku zakupowym :happy2:

Moje łóżeczko kupiłam od razu z tymi nakładkami. Dobrze się sprawdzaja :tak:
 
Na wstępie gratuluję Wam udanych łowów :D Szalejecie i dobrze :D
Po drugie...nie ma mnie na ogólnym...nie ma na ukrytym...pochłania mnie zakątek Matyldy...tapety, farby, komody, półki, dodatki i fotel...proszę założyć mi wątek POKÓJ bo w innym wypadku zamęczę Was tutaj...
Oto styl, który mi się podoba...na każdym foto jest jakiś element, który mam zamiar zmałpować za pomocą tanich, polskich dodatków...i wyszukiwanie tych zamienników właśnie pochłania mi tyle czasu...
0254b.jpghosmarte.blogspot.jpgP1070788.jpghook1.jpgfda9b3232baf804b912e17b4396a205a.jpg6f25f80cb1299f273008abab41d10c55.jpg573940e0f30bbcee09a7a81ff3611d53.pngf9f37f6fdae218a45431851b125c0fc3.jpg

A teraz nurtujące mnie pytanie...do pokoju dziecka (karmienia) fotel zwykły czy bujany? Proszę o radę...help...
 
Na wstępie gratuluję Wam udanych łowów :D Szalejecie i dobrze :D
Po drugie...nie ma mnie na ogólnym...nie ma na ukrytym...pochłania mnie zakątek Matyldy...tapety, farby, komody, półki, dodatki i fotel...proszę założyć mi wątek POKÓJ bo w innym wypadku zamęczę Was tutaj...
Oto styl, który mi się podoba...na każdym foto jest jakiś element, który
mam zamiar zmałpować za pomocą tanich, polskich dodatków..wyszukiwanie tych zamienników właśnie pochłania mi tyle czasu...
Zobacz załącznik 439994
Zobacz załącznik 439995
Zobacz załącznik 439997
Zobacz załącznik 440000
Zobacz załącznik 440001
Zobacz załącznik 440004
Zobacz załącznik 440002
Zobacz załącznik 440005

A teraz nurtujące mnie pytanie...do pokoju dziecka (karmienia) fotel zwykły czy bujany? Proszę o radę...help...
Widze ze taki sam styl nam sie podoba. :-)

A ja mam juz


Uploaded with ImageShack.us
Zwykly stol do przewijania


Uploaded with ImageShack.us
Do niego koszyki na *******ki


Uploaded with ImageShack.us
Na krotki bok przybornik


Uploaded with ImageShack.us
Takie dwa koszyki



Uploaded with ImageShack.us
Materacyk na stol z pokrowcem


Uploaded with ImageShack.us
Na dluzszy bok dwa pojemniki jeden na wode co by przemyc to i owo i drugi na zuzyte pieluchy. Rewelacja made by ikea


Uploaded with ImageShack.us
Jeszcze chce zakupic

Uploaded with ImageShack.usI to


Uploaded with ImageShack.usi jeszcze to


Uploaded with ImageShack.us

No i oczywiscie komode tez z ikea


Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnia edycja:
Golden oł jeeee :D Cuda!!!
Lala tak...skontaktuję się...z fotelem mi doradzać proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ten:
595a02608cc18e80971644d804cd6348.jpg
Czy wersja bujana?
Krzeslo_Eames_Plastic_Armchair_RAR__1705pln.jpg

Help, help, help...
 
oj ten sam styl widzę ze będzie rządził wśród naszych dzieciaków. Dziewczyny które na muratorze siedzą zapewne kojarzą pokoik Panny Zuzanny Monah. To jest dla mnie ideał pokoiku. Ale juz spadam na odpowiedni wątek i tam wam wkleje linka :)
A macku mozesz tą lale w kilku egzemplarzach zmajstrowac??????
 
reklama
Do góry