reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój maluszka

My w końcu musimy się zabrać za pokoik dla małego:tak:
Na początku będzie z nami w sypialni ale ja chce mieć juz gotowe wszystko:tak:
pokoik pomalowany, na razie stoi w nim lozko dwuosobowe, stolik i komoda, spią w nim jak do nas przylatuja:tak: lozko musimy wyrzucic, materac zostawimy w razie gości, a chcemy szafę ładną wstawić i ladnie ozdobic, chyba tyle na razie bo mielismy tez lozko pojedyncze kupic, ktore mialoby byc juz dla Maluszka ale jak sie przeprowadzi do swojego pokoju to przeciez bedzie mialo jeszzcze swoje lozeczko:tak: wiec sie chyba wstrzymamy z lozkiem, firaneczki i zaslonki mam juz kupione, ozdoby beda jeszcze potrzebne i jakies polki do powieszenia.
Kuba mial pol roku jak poszedl do wlasnego pokoju.
 
reklama
Josie ja bym zostawiła te cegły jak są...bo są super...rzeczywiście oglądamy te same stronki...ja właśnie przeszukuje net w poszukiwaniu półek na książki w rozsądnej cenie...idzie o te z drugiego linka czyli półki na talarze ;P Nie mam jak sprawdzić tego bujania bo w Lublinie takowych foteli nie znalazłam...tego, co Tobie się podoba również nie kojarzę, ale jak znajdę to dam znać :)

Walnęłam jednak gafę, że przegrałam wczorajszą komodę...była stara...drewniania...poszła za 235 zł...miała być Matylki...miała być miętowa i mieć różne ceramiczne gałki...a ja głupia tuż przed końcem pomyślałam, że taką to jeszcze kupię i co się okazuje...że drugiej takiej nie ma...a jak jest podobna to kosztuje 1000...buuuuu :/ Drops (mąż) pociesza, że nie ma co ryczeć nad zjedzonym pasztetem...i że jeszcze taką znajdę...oby...
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
Walnęłam jednak gafę, że przegrałam wczorajszą komodę...była stara...drewniania...poszła za 235 zł...miała być Matylki...miała być miętowa i mieć różne ceramiczne gałki...a ja głupia tuż przed końcem pomyślałam, że taką to jeszcze kupię i co się okazuje...że drugiej takiej nie ma...a jak jest podobna to kosztuje 1000...buuuuu :/ Drops (mąż) pociesza, że nie ma co ryczeć nad zjedzonym pasztetem...i że jeszcze taką znajdę...oby...
Niedaleko mnie jest taka miejscowość - Czacz się nazywa. To taki wielko pchli targ. I tam w każdym podwórku można kupić za tanie pieniądze fajne mebelki i inne pierdółki :tak: Jak lubicie długie podróże to się wybierzcie ;-)
 
ja tez jezdze do czacza bo to blisko moich tesciow, trzeba miec caly dzien zeby obejsc te wszystkie namioty, ale czesto mozna cos super znalezc. chociaz mam wrazenie ze ostatnio coraz gorzej...

a co do ceramicznych galek, ja chcialam do kuchni kupic rozne w kolorze zielonym , ale na polskim rynku ciezko cokolwiek dorwac... wszystko takie samo :/ znalazlam moze ze 3 fajne i sie poddalam.
 
No weźcie bo oszaleję? Bujany czy nie? Czy źle bujać karmiąc? Czy dobrze? Czy później uśnie bez bujania?
0c88936e2d999458c0a1_630_450_1.jpg
 
Ja wogole odradzam bujanie tzn mojego Wiktora bujałam i się nie przyzwyczail na szczęście ale są dzieci które jak sie przyzwyczaja do bujania to później ni chu chu trzeba bujać żeby spało... i trudno odzywaczaić później ...
A podczas karmienia bujanie odpada żeby dzidziusiowi się nie zwymiotowało .
 
reklama
carla to moze nie ryzykuj i wez ten najbardziej po lewej.. jest przepiekny

a ja wlasnie sie zdecydowalam na wozek ale on nie ma opcji bujania no i tez nie wiem czy to dobrze czy nie. ogolnie jest dosc twardy...
 
Do góry