reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój maluszka

reklama
zaraz mnie macku na jeza posadzi :D wkleilam na wozkowym

z ceglami pomysle jeszcze, mamy odsloniete w salonie na jednej scianie , no i u malego myslalam zeby pomalowac ale jak je zobaczylam, tak sie ladnie te kolory ukladaja ze mi zal treoche zamalowywac:)
poczekam moze i zdecyduje na koncu jak juz beda meble i dywan
 
ja tez jezdze do czacza bo to blisko moich tesciow, trzeba miec caly dzien zeby obejsc te wszystkie namioty, ale czesto mozna cos super znalezc. chociaz mam wrazenie ze ostatnio coraz gorzej...

No to fakt. Coraz więcej Ikei a ceny prawie jak za nowe :dry:
Ale ja i tak się nie zniechęcam i już się nie mogę doczekać, kiedy tam pojadę :tak:

Jak się uporam z remontem to pokażę Wam jak sobie salon umeblowałam dzięki zakupom w Czaczu. ;-)
 
Nasz mały "odziedziczy" pokój po gabinecie męża:-)
Nie będę go przemalowywać bo ma dopiero kilka miesięcy (jest czerwony, na jednej scianie kolorowa tapeta w pasy i do tego czarno-białe dodatki pod postacią zdjęc i fototapety). Musze kupić jedynie meble + dodatki dziecięce i będzie ok...posłuży mu kilka lat :-D Chciałabym mieć kase na mebelki już teraz :tak: ale pewnie poczekam do becikowego :-D

Meble będą białe, jak w pokoju starszaka. Preferuję stare, odnowione meble i na takie będę polować (syn ma piękną szafę z okresu filipa ludwika, którą sama pomalowałam i do tego pasujące łóżko)
Lubię połączenie nowoczesności ze starociami :-) takie pokoje z duszą :tak:
 
Carla, Josie- podoba mi sie ten styl, ktory pokazalyscie, mi sie to samo podoba i z checia bym Wam pokazala co ja juz mam ale ja kupilam tez uzywane biale mebelki z IKEA a juz ich nie produkuja i chyba bede musial zrobic zdjecie swoich zeby Wam pokazac. Do tego mamy juz juzeczko w podobnym style teraz tylko dodatki. Co do fotela to sliczny jest ten po lewej a i zawsze marzyl mi sie bujany fotelik ale skoro to nie zabardzo jest wskazane po karmieniu to nie wiem, z drugiej strony po karmieniu mozna dziecko odlozyc do lozeczka badz trzymac na rekach wiec fotel moze byc bujany. Rzeczywiscie tez bym miala dylemat. BUJANY!!! o tak to moja opinia :-):tak:

Cegly w pokoju hmmmm super to wyglada i chyba tez bym zostawila tak jak sa to zawsze ma swoj urok i dodaje takiego unikatowego wdzieku :tak:

Goldelucy- ciekawe rzeczy, mam podobne koszyki tylko ze w innym odcieniu ale podobaja mi sie biale wiec chyba kupie sprej i je przemaluje :-)

A teraz zalukam na linki, ktore wrzucilyscie w poszukiwaniu inwencji tworczej :-)
 
a ja sie napalilam dosc na to lozeczko

gabbiano-trasformabile.jpg

a co do fotela to bede szukac cos w tym stylu
ektorp-poltrona__0111828_PE262892_S4.JPG
bo w ikei za bardzo kolorki tego fotela mi sie nie podobaja :baffled:

Jeszcze mi sie taki komplecik spodobal
1.jpg
Ale pewnie trzeba na niego kredyt zaciagac
baffled5wh.gif
 
Ostatnia edycja:
Kurczę cieszyłam się, że mam już meble, które mogę wykorzystać w pokoju maluszka, ale teraz jak patrzę na to co Wy kupujecie to zazdroszczę... :sorry: Ale przecież nie wyrzucę tych "starych". Najwyżej poszaleję, przy następnym bobo ;-)

Wczoraj w końcu skończyliśmy kłaść tapetę i dzisiaj jedziemy po wykładzinę.:tak: Zaraz pogonię M, żeby wstawił meble i zacznę przeglądać i układać rzeczy maleństwa! :-)
 
reklama
Do góry