reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokój nastolatka

Eminem

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Styczeń 2012
Postów
217
Miasto
Lublin
Cześć dziewczyny, mam jedną buntowniczkę w domu (15 lat) no i przydałby się remont w jej pokoju, bo nawet sama zauważam, ze jest za dziecinny dla niej, co sądzicie o zakupie używanych mebli np. w Internecie? Pytałam już mam z Bydgoszczy o bydgoskie meble, bo takie mam okazję kupić, no a opinie mają dobre, więc moze meble z drugiej ręki jeszcze posłużą nam? Wszystkich mebli nie wymienimy na nowe, bo wiadomo kasa, ale trafiłam na okazję z tymi bydgoskimi i co sądzicie o używanych? Nie będzie mi jęczeć?
 
reklama
Szczerze myśle że nawet nie zauwazy ze te meble sa uzywane. Mają dobre produkty i solidne. Jezeli na zdjeciach wygladają ładnie to nie ma co rozmyslac. Brać i zamykac na klucz.
 
nie no my nie mamy zamiaru przed nią ukrywać, że kilka mebli chcemy kupić używanych, ale rzeczywiście chyba kupimy te bydgoskie z tego ogłoszenia, bo dobre opinie ma ten producent, zresztą przed zakupem na pewno obejrzymy :)
 
Jezeli to jest wiek buntowniczy to nigdy nic nie wiadomo jak zareaguje ze uzywane. A co konkretnie zamierzacie kupic ? Bydgoskie meble słyną z solidnych produktow to chyba nie ma czego sie bac.
 
Do dziecinnych pokojów i nastolatków lepiej brać coś uzywanego bo tak z nimi jest że zawze lubią coś zniszczyć w młodym wieku :)
 
no właśnie poszukuję używanej etap sofy, bo wiem, ze się nie niszczą, kurcze bo bardzo łądne meble można kupić i zaoszczędzić
 
reklama
Do góry