reklama

Pokój nastolatka

Od
26 Listopad 2016
Postów
7
Odpowiedzi
0
#31
W pokoju nastolatka ważne jest też okno,a właściwie jego odpowiednie zagospodarowanie. Coraz częściej spełnia ono ważna rolę dekoracyjną, warto by było ładnie zaadoptowane,pasujące do całości. Można zastosować nowoczesne rolety Link do: Rolety okienne Warszawa | Verti-Hor Jest tu ich spory wybór,w przeróżnych barwach i wzorach,zapewne każdy nastolatek wybierze coś dla siebie.
 
reklama
Od
21 Listopad 2017
Postów
7
Odpowiedzi
0
#32
Można wziąć stare meble, ale trzeba sprawdzić czy są dobrej jakości czy przypadkiem za 3 lata nam się nie zużyją :) my jednak postawiliśmy na nowe meble a Emilka wymarzyła sobie taki amerykański parapet z prawdziwego zdarzenia, dlatego musieliśmy się nagłowić i w końcu kupiliśmy koc i mnóstwo poduszek z tej oferty: Poduszki. Nasza wymagająca dama je uwielbia, może Waszym pociechom też wpadną w oko :)
 

neminda

Zaciekawiona BB
Od
25 Styczeń 2019
Postów
33
Odpowiedzi
0
#35
Moim zdaniem najlepszym wyborem tutaj będzie meblościanka.... Można zmieścić je nawet w niewielkim pomieszczeniu – nie zajmują wiele miejsca, a do tego są pojemne. W pokoju młodzieżowym nie może zabraknąć miejsca na biurko, łóżko oraz szafę. Przydadzą się również dodatkowe szafki na akcesoria szkolne oraz regał na podręczniki i książki. Nowoczesne i uniwersalne meblościanki młodzieżowe łączą w sobie wszystkie te elementy.
Tak sobie je właśnie przeglądam i ta mi się podoba ze strony zamowmeble.pl/20-mebloscianki
 
Ostatnia edycja:
Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/02/2019

Konkurs

Konkurs z marką Humana. Mali odkrywcy ruszają w świat

Zgłoszenia przyjmujemy do 03/03/2019

Nowe pytania

Do góry