reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/ Odradzam

Co do produktow J&J to w tym momencie mam odmienne zdanie.Stosuje je od samego poczatku i jestem bardzo zadowolona z nich i moj synek tez.Zadnych krostek ani zaczerwien,po balsamie ma skorke jak aksamit,a poza tym lubie zapach J&J.
Moim zdaniem to zalezy od dziecka-dla jednego jest dobre to dla innego tamto.
 
reklama
Co do produktow J&J to w tym momencie mam odmienne zdanie.Stosuje je od samego poczatku i jestem bardzo zadowolona z nich i moj synek tez.Zadnych krostek ani zaczerwien,po balsamie ma skorke jak aksamit,a poza tym lubie zapach J&J.
Moim zdaniem to zalezy od dziecka-dla jednego jest dobre to dla innego tamto.
podpisuje sie absolutnie!my uzywamy do dzis i zadnej z dziewczynek ani mi nie zaszkodzily;-)
 
Dziewczyny!!! Chciałam zaczą bardzo ważny pupny :-D temat!! Piszcie jakich pieluch używacie i czy jesteście z nich zadowolne.
My do tej pory używaliśmy tylko Pampersów, ale ostatnio w Tesco był brak i kupiliśmy Huggisy i są masakryczne, przynajmniej dla Nas, mój Mały Mistrz w nocy już po 3 godzinach je przesikuje i jest horror bo trzeba Go przebrac.
Od koleżanki słyszałąm,że Pampersy Tesco są dobre co Wy o tym sądzicie??? Piszcie:-)
 
Od samego poczatku uzywamy pampersow baby dry i jestem z nich zadowolona,bo sa chlonne,maly budzi sie z napeczniala pielucha,ale nic nie przecieka,czasami kupuje tez pampers activ fit i tez sa niezle,dziecko ma wieksza swobode ruchu,ale one nie sa juz tak chlonne,wiec zakladam mu je tylko na dzien Nie zastanawialam sie nawet nad pieluchami innych firm,bo te ktorych uzywamy sa ok:-)
 
My uzywamy i Pampersow i Huggisow... Huggisy sa troche lepsze jak dziecko jest wieksze, bo jak pisalas dla noworodka to byla masakra... Rozmiar 3 i 4 sa ok... Ale na noc zakladam tylko Pampersy... Sa duzo chlonniejsze i nie ma potrzeby zmieniania pieluszki w nocy...
 
Ja te tescowe kupilam z ciekawosci (i oszcednosci), ale po pierwsze paczce wrocilam do Pampersow. Te z Tesco sa podobne do Huggisow przynajmniej dla mnie. Sa malo chlonne i sztywne. Jak je kupilam to uzywalam tylko w dzien bo w nocy przeciekaly no i kupka wychodzila. Z kolei moja znajoma kupowala te z tesco bo na Pampersy mala miala uczulenie. Ja wole Pampers z aloesem 12h :laugh2:
 
U nas sprawdzila sie seria z J&J na noc( takie fioletowe opakowanie). Mily zapach i dziecko jakby senne sie robi ;-). Poza tym takie kuleczki z waty z asdy do wycierania pupciu lub tez przydatne podczas kapieli. Teraz wiem ze jak bede jechac do polski to wezme je ze soba. Nam bardzo przydal sie pojemnik na pieluchy.
 
hej, co do laktatorow to goraco polecam reczny tommy tippee. cena przystepna i papujesz prosto do butelki. co do butelek to tez uzywamy tylko tommy tippee. maja fajny ksztalt smoczka, przypominajacy sutek. do tego jak wychodzimy z domu mamy malutkie pojemniczki do ktorych moge wsypac odmierzona formule i wkladam je prosto do butelki. od kiedy mamy miarki karmienie poza domem jest o wile prostsze.
pozdrawiam
ania

ps. marcelce troszke zajelo ale teraz tez lubi swoje hustawke. no i co wazne jest ja latwo przeniesc wiec jak gotuje czy prasuje to mala moze w niej siedziec i obserwowac no i nie krzyczy gdzie jestem :)
 
Ja polecam oliwe z oliwek-nie kuchenna,
kupuje w aptece lub drogerii.
Laktator uzywalam Tommee Tippee i polecam,elektryczne sa dobre jak chcesz odciagac pokarm i karmic przez butelke,do tego cena-sa dosc drogie,
pojemnik na pieluchy tez super sprawa :)
 
reklama
Do góry