reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

polecam/odradzam

O to chyba sprobuje tej ziajki do kapieli ;)
ja dolaczam sie do opini o lezaczkach, super sprawa.
Nosidelka jeszcze nie kupilam bo czekam cierpliwie az maly bedzie trzymal glowke,wtedy podobno dopiero kregoslup jest sztywniejszy i dziecko moze w takim nosidelku siedziec.(nie moge sie doczekac kiedy to nastapi bo plecy mnie juz bola od noszenia o na ramieniu) ::)
Moj maly ma karuzelke z canpola w pastelowych kolorkach i ja poprostu uwielbia, zawsze jak chce na chwilke go odlozyc to mu ja wlaczam i maly gada do niej i sie smieje, w przyszlosci bede mu jednak kupowac kolorowe zabawki bo to podobno lepiej rozwija maluchy :)
 
reklama
Ja polecam matę edukacyjną Tiny Love,Oliwier może gadać z żyrafką i słonikiem w nieskończoność!
Super jest płyn do kąpieli Balneum Hermal,też natłuszczający
wózek na wachaczach-kocham go! i dużą gondolkę za wygodę dla dziecka!
płyn do mycia buzi Mustela-mam taką małą buteleczkę jeszcze z próbek ze szpitala i starcza mi do tej pory! Wydajny i myje buzię ze wszystkich brudk.ow dokładnie! Poza tym ładnie pachnie
narazie tyle
 
Ja właśnie mam zamiar kupić taką matę edukacyjną...:tak:

Polecam wanienkę Prima Baby - jest super wyprofilowana (zdjęcie załączam:) oraz kosmetyki Nivea Baby, zakupiłam cały zestaw dla dzieci, a używam tylko płynu do kąpieli i oliwki i Malutka nie miała ani razu zaczerwienień.
 
:tak: Polecam karuzele fisher price.W dzień latają nad głową motylko a jak sie ściemni to na suficie latają światełka,rózne listki i motylki.Mała jest zachwycona tymi światełkami.Jedyny mankament tego to cena.Ja kupiłam na allegro.Mała wieczorem spokojnie przy tym zasypia a w dzień musze nosić na rękach.:baffled:
 
to prawda, zyrandole sa super:-) , ale dla mojego malca najlepsze sa dwie afrykanskie maski, do ktorych gaworzy i smieje sie jakby zobaczyl kogos znajomego. spedza na tych "rozmowach" tyle czasu, ze smiejemy sie ze niedlugo bedzie myslal, ze to jego mama i tata:-D
 
reklama
Polecam Fride do usuwania różnych "zwierzątek";-) z noska.jest rewelacyjna.Nie wyobrażam sobie uzywania gruszki.Kupiłam na allegro.Naprawde dzidzia nawet chyba nie czuje tego w nosku.
 
Do góry