reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

polecam/odradzam

Kaju dziekuje ci za polecenie Fridy!!! Jestes kochana, bo to urzadzenie sprawdza sie rewelacyjnie!!! To byla pierwsza rzecz ktora kupilam bedac teraz w polsce!!! Dziewczyny, gruszki sie chowaja!!!!
 
reklama
Agatko,Nadia jest teraz chora.Jak była zdrowa to nie wymieniałam tak często filtrów ale jak zachorowała to zmieniałam za każdym odciąganiem.Jak mi brakło filtrów to odciągałam bez filtra no i na drugi dzień byłam chora.
 
Ja dziewczyny polecić Wam mogę, chusteczki odświeżające - "Happy", i "Bambino", są naprawdę dobrze nasączone, ja wypróbowałam wszystkich, ale jedynie te się sprawdziły.
Totalny szajs to chusteczki "Cleanic" - suche, jak wióry. :tak:
Pozatym nie wiem jak Wy, ale ja przejechałam się na wacikach nasączonych spirytusem, tych do pielęgnacji pępuszka, też je odradzam, szybko wysychały. :tak:
 
No ja tez probowalalam tych chusteczek Cleanic i sa do kitu:baffled:.Natomiast dla mnie bardzo fajne sa te z rossmana z balsamem,mocno pachna ale ten zapach mi sie podoba, malemu nic sie nie dzieje , sa dobrze nawilzone no i TAnie:tak::-);-)
 
A w czym myjecie dzieci, widzialam na niektorych zdjeciach kilka produktow? Poleccie mi cos, to moze tata jak do mnie teraz przyjedzie to ze soba zabierze (oczywiscie nie w podrecznym bagazu:: - czytalyscie o tych nowych zmianach, tragedia...). Ja narazie uzywam tylko takiego starego szwajcarskiego produktu - saszetek z pszenica w srodku, jest super, naturalne, ale moze ciut za suche. Poradzcie jakis dobry polski produkt. A, no i te frife to tez sciagniemy, jak wszystkie tak zachwalacie, tutaj nie ma...
 
reklama
A w czym myjecie dzieci, widzialam na niektorych zdjeciach kilka produktow? Poleccie mi cos, to moze tata jak do mnie teraz przyjedzie to ze soba zabierze (oczywiscie nie w podrecznym bagazu:: - czytalyscie o tych nowych zmianach, tragedia...). Ja narazie uzywam tylko takiego starego szwajcarskiego produktu - saszetek z pszenica w srodku, jest super, naturalne, ale moze ciut za suche. Poradzcie jakis dobry polski produkt. A, no i te frife to tez sciagniemy, jak wszystkie tak zachwalacie, tutaj nie ma...

Jagusia, jak Twój Julinek, ma problemy skórne, to dobry jest również oprócz zachwalanego już Olliatum, BALNEUM wydajne i skuteczne a przy tym nie drogie. Olliatum używałam zaraz po szpitalu, ale nie ukrywajmy on jest drogi ok.60zł. a Balneum 26,00 za 200ml. Naprawdę polecam.
Pozatym położna, poradziła mi, że na problemy skórne jak już nie będę miała niczego innego, mam kąpać Mikołaja w krochmalu (woda+mączka ziemniaczana). :tak:
 
Do góry