reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

polecam/odradzam

reklama
Ja też powinnam coś kupić do kąpieli bo jak kiedyś płakał w kąpieli tak teraz płacze jak go z niej wyjmuje i nie umiem go naoliwkować
 
Ja używam kosmetyków Nivea Baby, płynu do kąpieli i oliwki, twarzyczkę też smaruje oliwką...
 
Dziewczyny nie wiem, jak Wy, ale ja napewno odradziłabym jeszcze, te karuzelki wiszące nad łóżkiem, wykonane z materiału, to jedno zbiorowisko kurzu, ja mam karuzelkę ale całą plastikową, łatwo zapanować nad brudem.:tak:
 
hihihi! Nie gniewaj sie KasiuLLko, ale wydaje mi sie ze to zalezy ile kto ma kurzu w domu! My mamy wlasnie taka karuzelke z materialu i jest jak nowa a zbiera sie na niej na pewno tyle co i na poscieli dzieciecej czy innych zabawkach!
 
hmm...tez mam karuzelke z pluszyku,,i nie zauwazylam kurzu..chyba jutro zrobie inspekcje:)teraz za ciemno w pokoju:):)jak narazie to tylko widze ze baldachim zbiera sporo..ale regularne pranie..i po sprawie:)...chyba niedlugo bede musiala go zdemontowac...bo Brian zaczyna lapac za niego i szarpac..jak tylko sam zacznie siadac..to chyba juz nie przejdzie:)maly majsterkowicz sie zapowiada:-)
 
reklama
Hmm ja tez mam materialowa ta karuzelke ale mozna prac te wszystkie elementy, chyba zreszta wszystkie te karuzelki maja taka mozliwosc;-)
 
Do góry