)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Polecane miejsca na wycieczki z niemowlakami

Rozwiązania
0
Cześć, ponieważ lato w pełni zapewne wiele z nas chce spędzać czas z maluchami na świeżym powietrzu, bardziej lub mniej aktywnie. Od pewnego cZasu szukam miejsc na fajne wycieczki gdzie można sie wybrać z niemowlakiem ( w moim przypadku 9 miesięczną dziewczynką). Nie znalazłam takiego tematu, więc moze podzielicie sie jakimiś fajnymi miejscami na taki wypad, żeby fajnie spędzić czas z dzieckiem ? Ja szukam czegoś w okolicach Krakowa

reklama

Seler85

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Może przyda się na przyszłość - polecam Dolinki Podkrakowskie - na spacery, łatwy i szybki dojazd busami lub samochodem. Jak bywaliśmy w Krakowie z małymi dziećmi to wybieraliśmy się tam.

Jak daleko szukasz?

MaryH

Fanka BB :)
Rozwiązania
23
A z ogrodów już rzut beretem do zagrody żubrów w Pszczynie czy Parku Pszczyńskiego :)

Wiki029

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zgadzam się z poprzedniczkami, zarówno ogrody jak i park pszczyński są godne polecenia!

A co myślicie o dalszych podróżach z dzieckiem? Zawsze z mężem podróżowaliśmy dzięki tanim lotom po różnych zakątkach świata, jednak ostatnio dowiedziałam się, że w tanich liniach bilet dla dziecka może kosztować nawet więcej niż dla dorosłych... Trochę głupota, no ale nie ja to ustalam. Na Link do: Tanie latanie z dzieckiem – jak za małe pieniądze podróżować z dzieckiem samolotem? - Cafe Mama pisali też, że w miarę korzystne bilety na podróż z dzieckiem oferują ci standardowi przewoźnicy, typu PLL LOT.
Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii? Którą linię lotniczą lepiej wybrać na podróż np. do Hiszpanii?

Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry