reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Poleccie dobre mleko modyfikowane

Natqaa

Fanka BB :)
Hej, zrobiłam maly "research" rozmawiałam z gastroenterologiem, pediatra, położna ze strony mlecznewsparcie itd.. generalnie corka ma kupki w normie i zawsze takie miala, żadnej wysypki ani nic nigdy. Podobno alergia objawia się tym ze kupy są albo śluzowate, albo jest w nich krew itd i tez tym ze sa objawy AZS itd.. U nas tego nie było nigdy. Gastroenterolog stwierdziła bez żadnych badań ze to jednak jest alergia, ale pediatra i położna twierdzą że nie... mimo to, zrobiłam próbę i daje małej nutramigen - udało się odziwo i corka je pije - może nie zawrtone ilości ale jednak- mimo to, jest bez zmian, ogólnie chce jeszcze dawać ten nutramigen z 2-3 tyg aby mieć pewność w 100%, ale jeśli nie będzie zmiany to przejdę jednak z powrotem na "zwykle" mleko i tutaj mam pytanie do was - szukam takie, które nie będzie pwodowalo skokow cukru - czyli bez maltodekstryny, z oligosacharydami i probiotykami- najlepiej lactobacillus. Czy jest takie mleko ktore możecie polecić? Dobrze by było żeby było dość lekkie, nie fermentowane (jak comfort bo te z kolei powodują u nas ulewanie kwasem). Myslalam o bebilon advance 2, jedynie ta lecytyna sojowa mi się tam nie podoba (czy słusznie? Nie ma info na opakowaniu czy jest genetycznie modyfikowana dlatego podejrzewam ze tak)- chciałabym do tego dawać jej jakis probiotyk właśnie ten lactobacillus najlepiej acidophilus-ktoras z was zna sie moze dobrze na probiotykach ?

reklama

MatkaFrankowaPanikara

Matka Frankowa
Członek załogi
Miasto
Łódź
Ale wiesz o tym, że możesz dziecku proponować najlepsze mleko świata a jak nie będzie mu pasować to będzie dramat? Chodzi o mleko początkowe? Następne? W internecie jest cała masa porównań składów mleka.

Anetagolicka

Zaciekawiona BB
Ja zaczynałam od Nan optipro, okazało się niewypałem. Córka ulewała dalej niż widziała. Potem przeszłam na bebilon. Po 3 opakowaniach wyszły jej krostki, plamki. Potem zdecydowałam podać jej LITTLE STEPS 1. Nie dość, że tanie to od poczatku czerwca jest na nim i nic złego się nie dzieje. W promocji można je znaleźć nawet za 18 zł.

Hej. Moj synek pił w szpitalu Hippa i też mu podaję już ponad rok żadnych efektów ubocznych nie miał, mleko zawiera probiotyki. W biedronce w promce za 30 zł kupisz

polciaska

Początkująca w BB
u nas też u młodszego od niedawna hipp bio combiotic, bałam się jak u starszaka alergii bo starszy miał mega i już byliśmy wykończeni. Młodszy na szczęście na razie mnie problemy, po mleku ok, zero problemów z kolkami. To mleko to w rossmanie można też bez problmeu dostać

Do góry