reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecenie podgrzewacza

asienka:)

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2009
Postów
711
Miasto
Katowice
Cześć 😊
Dziewczyny, wiadomo są sytuacje, kiedy trzeba wyjść z domu bez dziecka, u mnie są to problemy zdrowotne, ale czasami trzeba tez wyjść z domu aby się psychicznie zregenerować 😅 no i muszę zostawić męża samego w domu z moim mlekiem, aby nakarmil młodą i tutaj zaczyna się problem, wczesniej kombinowaliśmy z podgrzewaniem mleka w garnuszku z ciepłą wodą, ale ciężko trafić z odpowiednią temperaturą a że mamy 21 wiek 😅 to proszę Was o polecenie jakiegoś fajnego podgrzewacza, który rozwiąże nasz problem 😁 Dziekujeee!
 
reklama
Ja mam lovi, ale akurat nie karmię piersią tylko mm. Jest w porządku, ale jakbym miała kupować kolejny to bym wybrała taki, żeby miał miejsce na dwie butelki, a nie na jedną. Piszę to jednak z perspektywy mm.
 
Polecam lovi. Miałam na początku Avent ale pomimo tych samych ustawień temperatura raz była 36, a raz 42 stopnie. W lovi mam ustawione na 40 i tyle faktycznie jest. Od 9 miesięcy chodzi u mnie 24h na dobę i sprawdza się idealnie.
 
Polecam lovi 4w1, kupiłam używany na vinted i super sprawa - byłam kp i jak mnie nie było to mąż dawał moje zamrożone mleko, a jak mieliśmy wesela to teściowa dawała 🙂
 
Ja bardzo polecam podgrzewacz z chicco, podgrzewamy córce moje mleko jak wychodzę z domu (trzyma odpowiednią temperature przez godzinę), ale ma też opcję grzania obiadków/słoiczków. Ja akurat podgrzewam w nim młodej zupy w jej kubeczku :D działa fajnie, intuicyjnie, u nas na chodzie kilka razy w tygodniu.
20230801_090156.jpg
 
reklama
Podzielam opinie @kamilamhm !
Dodatkowo ma funkcje sterylizacji, wiec jest naprawdę sporym ułatwieniem w życiu każdego rodzica. Szybko i łatwo można wysterylizować wszystkie Bąbelkowe akcesoria. I nie zajmuje dużo miejsca, wiec tez można zabierać ze sobą w podróże! 👌🏻🙂
 
Do góry