reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Polisa na życie dzidzi

magdzia1111

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Kochane! słyszałam o polisie dla maluchów... Czy coś wiecie, jaki macie do tego stosunek?? ja po namyśle mam zamiar taką założyć, miesięcznie wpłaca się minimum ok.80 Pln i tak do 18 roku życia dziecka. Jak sądzidzie będzie to trafne posunięcie czy spalenie na całej linii???

reklama

aska outada

Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Madzia dobry pomysl, ze tez nie wpadlam na to wczesniej..hmmm trzeba gdzies poszperac za informacjami.

agusiaa

Majowe mamy'08 Mamusińska
Miasto
Leszno
Rozwiązania
0
Powiem tak: polisa dobry pomysł pod warunkiem, ze rzeczywiscie bedziecie regularnie opłacać składki z mysla o maleństwie. Nie mozna takiej polisy traktowac jako pieniazki na czarna godzine i kiedy bedzie krucho zakładac ze sie z niej zrezygnuje bo wtedy sie po prostu straci nie tylko pieniadze ale i poczucie ze nie warto oszczedzac czy inwestowac. Wiec jesli typowo pragniecie zabezpieczyc swoje dziecko kiedy bedzie startowac w dorosłe zycie i to bedzie jedyna funkacja tej polisy jaką przyjmiecie - to dokonacie dobrego wyboru i z pewnoscia sie nie zawiedziecie!

a jesli chcecie oszczedzac dla dziecka ale jednoczesnie móc skorzystac z tego wkładu w przypadku jaiejs zyciowej koniecznosci - to owszem tez polisa ale wtedy nie zaopatrzenia dziecka tylko innego rodzaju.

Radze wiec poczytac najpierw, wynotowac pytania i watpliwosci a potem spotkac sie z kims kto wam pomoze dobrac cos odpowiedniego dla Was.

To tak z doswiadczenia - juz 7 lat pracuje w firmie ubezpieczeniowej :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
aniaslu Lekcja VII. Zaplanuj sobie dobre życie Mamy działamy. III Edycja 24
M Życie po poronieniu Potrzebuję porady 2
N Życie po stracie Ciąża po poronieniu 32
M Życie czarno białe Potrzebuję porady 35
ZwariowanaSol Trudne życie 9-cio latki BB psycholog dziecięcy radzi mamom 4
Iga0071 Kolejne życie?! Ciąża po poronieniu 4
Marika92 Utrata dziecka a dalsze życie / kolejna ciąża Ciąża po poronieniu 11
nafoczka Życie uczy pokory, cierpienie prawdziwej radości Ciąża po poronieniu 60
nafoczka ŻYCIE CUDEM JEST - NASZE MALENSTWA Ciąża po poronieniu 4
D Wstęp w życie seksualne.. Stres... Możliwe? Potrzebuję porady 10
F Szansa na normalne życie Samotni rodzice 2
W Jak przestała wierzyć w Boga - trudne życie, trudne sprawy Potrzebuję porady 2
T Moje życie obróciło się o 180st.. Potrzebuję porady 7
G Życie na poddaszu. Potrzebuję porady 6
rysia420 Kilka pytań o życie na Wyspach Mamy z UK 1
N Ankieta - życie seksualne w okresie okołoporodowym Rozmowy o seksie 1
D o t i Gadżety ułatwiające mamie życie. Dzieci urodzone w lipcu 2014 5
A Niewidoma dziewczynka w Nieczech?czy ma szansze na godne życie? pomózcie..! Dzieci kochane bardzo 1
mrozik_j Wojtka życie kosztuje 230 tysięcy. Pomóżmy! Możesz pomóc...zobacz 0
emmi13 Mała Alicja z Sosnowca walczy o życie Możesz pomóc...zobacz 1
mrozik_j Przeszczep wątroby - pomóżmy uratować życie Beaty Możesz pomóc...zobacz 1
agapa Przeszczep serca-życie dla Bartusia Możesz pomóc...zobacz 31
Amandla Nasze skarby są na świecie- a tak wygląda ich życie :) Dzieci urodzone w marcu 2012 28
M teściowa chce od nas pieniędzy dla swojej córki ,,na start" w dorosłe życie. Relacje rodzinne 32
nowe_zycie_wloclawek WŁOCŁAWEK - Szkoła Rodzenia "Nowe Życie" Mamy z różnych miejscowości 1
E czy to jest zdrada, podwójne życie? Relacje rodzinne 30
Angel. Marcóweczki w UK i IRL- prowadzenie ciąży i nasze życie na obczyźnie Dzieci urodzone w marcu 2012 723
E «żywa» fotografia: realne życie, prawdziwe uczucia, niepowtarzalny emocje Ogłoszenia - Warszawa 0
kacha_wawa Życie z dzieckiem z Zespołem Downa - czyli nie taki diabeł straszny jak go malują... Dzieci kochane bardzo 116
poziomkowa Życie po życiu...czyli z wdowcem/ wdową być... Zwierzenia 2
Z Dieta rozdzielna - sposób na życie Diety, diety 16
K życie Relacje rodzinne 34
mamaWojtusia Moje dziecko walczy o życie a ja nie mam już siły Wcześniaki 153
Rysica Jesteś w ciąży? PRZECZYTAJ !!! To może uratować życie Twojego dziecka !!! Ciąża, poród, połóg 199
M pomóżmy uratować życie i oczka Adasia!!!!!!!!!!!! Przedszkolaki 1
M pomóżmy uratować życie i oczka Adasia!!!!!!!!!!!! Archiwum 2 - 3 latki 0
Goga Samo życie - porady zdrowotne i nie tylko Dzieci urodzone w sierpniu 2005 64
I Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej Ciąża, poród, połóg 35088
Patrycja35 Pleśniawki u dzidzi 4 miesiace Potrzebuję porady 3
Brzuszek2 Pierwsze ruchy dzidzi Ciąża, poród, połóg 9
mama.Antosia Dzidzi nie chce spać Potrzebuję porady 2
ivi Domowa (naturalna) apteczka dla mamy i dzidzi - bez komentarzy Dzieci urodzone w listopadzie 2016 8
buziak WYPRAWKA - czyli rzeczy potrzebne dla dzidzi i mamy ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2012 988
A Ruchy dzidzi Archiwum październik 2011 22
karolka84 Zakupy dla Mamy i Dzidzi Dzieci urodzone w marcu 2012 3901
A Jakie imię dla Dzidzi ? Archiwum mam lutowych'11 381
J Imię dla dzidzi Archiwum mam grudniowych'10 580
joanna82 Tabela z Wymiarami dzidzi Archiwum mam grudniowych 35
dorom5 Wzrost i waga Naszych Dzidzi :) Dzieci urodzone w kwietniu 2009 837
S Zakupki dla Mamy i dzidzi :) Dzieci urodzone w kwietniu 2009 2639