reklama

Polisa na życie dzidzi

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2006r.' rozpoczęty przez magdzia1111, 1 Kwiecień 2006.

1. magdzia1111

magdzia1111 Fanka BB :)

Kochane! słyszałam o polisie dla maluchów... Czy coś wiecie, jaki macie do tego stosunek?? ja po namyśle mam zamiar taką założyć, miesięcznie wpłaca się minimum ok.80 Pln i tak do 18 roku życia dziecka. Jak sądzidzie będzie to trafne posunięcie czy spalenie na całej linii???

2. aska outada

aska outada Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)

Madzia dobry pomysl, ze tez nie wpadlam na to wczesniej..hmmm trzeba gdzies poszperac za informacjami.

3. reklama
  4. agusiaa

agusiaa Majowe mamy'08 Mamusińska

Powiem tak: polisa dobry pomysł pod warunkiem, ze rzeczywiscie bedziecie regularnie opłacać składki z mysla o maleństwie. Nie mozna takiej polisy traktowac jako pieniazki na czarna godzine i kiedy bedzie krucho zakładac ze sie z niej zrezygnuje bo wtedy sie po prostu straci nie tylko pieniadze ale i poczucie ze nie warto oszczedzac czy inwestowac. Wiec jesli typowo pragniecie zabezpieczyc swoje dziecko kiedy bedzie startowac w dorosłe zycie i to bedzie jedyna funkacja tej polisy jaką przyjmiecie - to dokonacie dobrego wyboru i z pewnoscia sie nie zawiedziecie!

a jesli chcecie oszczedzac dla dziecka ale jednoczesnie móc skorzystac z tego wkładu w przypadku jaiejs zyciowej koniecznosci - to owszem tez polisa ale wtedy nie zaopatrzenia dziecka tylko innego rodzaju.

Radze wiec poczytac najpierw, wynotowac pytania i watpliwosci a potem spotkac sie z kims kto wam pomoze dobrac cos odpowiedniego dla Was.

To tak z doswiadczenia - juz 7 lat pracuje w firmie ubezpieczeniowej :)

Poleć forum