reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polka&Hindus

Witam.
Co prawda moj maz jest muzulmaninem, ale pochodzi z Indii. Jestesmy malzenstwem ponad 2 lata i mamy rocznego synka. Mieszkamy w Wlk. Brytanii. mam pytanie. Jak uklada sie Wam w Waszych zwiazkach? jestescie szczesliwe? Bylyscie juz w Indiach? Jak wygladaja Wasze relacje z rodzina partnera? Mam nadzieje, ze ktos zajrzy na to forum.
Pozdrawiam serdecznie i czekam na odp.:tak:
 
reklama
czesc dziewczyny co prawda na forum to mnie niebylo z jakies dwa lata i jak widze duzo sie tu wydzarzylo fajnie ze ktos wpadl na taki pomysl by taki watwk utworzyc:-)szkoda ze malo kto tu zaglada:-(ja rowniez jetem zona hindusa:eek:i roznie to bywa w tym naszym zwiazku na dzien dziszejszy jestesmy w separacji:nerd:i mamy troje dzieci aryan 4 lata maja 3 ashik 1 :-)pozdrawiam.
 
Malo kto zaglada bo malo kto pisze :p
Ja zagladam co jakis czas i nie wiem jakim cudem umknal mi post Aisha571. Sorki za to :) W Indiach jeszcze nie bylam i jakos mi sie nie spieszy. Choc znajome byly nie zaluja. A uklada nam sie jak kazdemu chyba. Raz lepiej raz gorzej ale przewaznie lepiej :) Oczywicie jak nikt nam sie nie wtraca bo "dobrych" rad nie brakuje.

Karola2007 Witaj :) Mam nadzieje ze jednak wam sie ulozy :)
 
Witam i ja :) Ja wrocilam wczoraj z Indii i bylo fantastycznie... chociaz nie wszystko.. tesciow mam super a uklada sie jak sie uklada... Oboje (mam nadyieje) jestesmy szczesliwi i mam nadzieje tak pozostanie zawsze.. ale jak w zyciu... wszystko sie moze zdazyc :)
 
Witam!
Mam nadzieje,ze temat jednak sie ozywi:)
Moj maz rowniez pochodzi z Indii.Szczesliwie razem od ponad 9 lat.Mamy 5 letnia corke.
Znamy sie jak przyslowiowe 'dwa lyse konie' :)
Pozdrawiam :)
 
Poszukuję osób (wszelkich narodowości, w tym Polaków; mieszkających w kraju i za granicą, bedących w różnego rodzaju związkach z partnerem/ką), które byłyby tak uprzejme i wzięły udział w tym badaniu on-line:

cross-cultural (WERSJA W JĘZYKU POLSKIM)

Cross-cultural study (WERSJA DLA TYCH, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC PRZECIWKO WYPEŁNIANIU PO ANGIELSKU)

Język wypełnienia nie ma znaczenia:)

Sczególnie cenne są dla mnie związki osób różnej narodowości (ale nie tylko!):-D

Badanie jest podstawą mojej pracy magisterskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

I... BAAAARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za pomoc!
 
reklama
Witam:) widze ze ostatnie posty sa dosyc stare ale mam nadzieje ze rozkrecimy ten watek na nowo;)
Moj narzeczony pochodzi z Indii. Mieszkamy w DE. Planujemy pojechac do Indii w nastepnym roku i tu mam pytanie do doswiadczonych mam. Jak przygotowalyscie swoje maluszki do tej podrozy? (Mam na mysli, szczepienia, bagaz, lot, zmiana klimatu, nowe otoczenie itp.)
 
Do góry