reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

Dołączył(a)
2 Czerwiec 2021
Postów
12
Cześć . Nazywam się Anna Krzemińska mam 36 lat jestem pielęgniarka i pisze pracę magisterską na temat : "ocena poziomu wiedzy mężczyzn na temat zaburzeń psychicznych kobiet w połogu". Mój temat pracy wziol się oczewiscie z tego że sama byłam w ciąży a obecnie jestem mamą 4 miesięcznej Emmy. Niestety przeraża mnie świadomość mężczyzn w tym temacie. Bardzo chciała bym go zbadać. Czy mogła bym prosić aby przyszli, obecni tatusiowie wypełnili ankietę i przy okazji się czegoś dowiedzieli. Ankieta jest krótka i łatwa. Z góry dziękuję. Link do: KWESTIONARIUSZ ANKIETY
 
reklama
Poproszę męża żeby jutro wypełnił 🤗 choć podejrzewam i obawiam się że jego wiedzą na ten temat jest na poziomie 0 🥴
 
Mąż zaczął wypełniać, ale się zaraził brakiem możliwości wybrania odpowiedzi "nie wiem". Stwierdził, że może strzelać, ale chyba nie o to chodzi w tej ankiecie, i zrezygnował z wypełniania.
 
Dziękuję za próby. Wiem ze mężczyźni szybko się zniechęcają ale zależy mi na wypełnieniu ankiety tak jak uważają, domyślają się itd... czasami wydaje mi się ze badam niewiedze mężczyzn a nie ich wiedzę. Gdyby nie ja i uświadamianie mojego partnera co go może czekać i jak istotne jest jego wsparcie podczas połogu pewnie nic by nie wiedział. Zachęcam również kobiety aby uświadamiały swoich partnerów. pozdrawiam
 
Mąż zaczął wypełniać, ale się zaraził brakiem możliwości wybrania odpowiedzi "nie wiem". Stwierdził, że może strzelać, ale chyba nie o to chodzi w tej ankiecie, i zrezygnował z wypełniania.
Dziękuję za próby. Wiem ze mężczyźni szybko się zniechęcają ale zależy mi na wypełnieniu ankiety tak jak uważają, domyślają się itd... czasami wydaje mi się ze badam niewiedze mężczyzn a nie ich wiedzę. Gdyby nie ja i uświadamianie mojego partnera co go może czekać i jak istotne jest jego wsparcie podczas połogu pewnie nic by nie wiedział. Zachęcam również kobiety aby uświadamiały swoich partnerów. pozdrawiam
 
Do góry