reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Położna a lekarz prowadzący

Natka2021

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Grudzień 2020
Postów
54
Hej 🙋‍♀️ jestem w 14tc i nie jestem zadowolona z lekarza prowadzącego.. Nie udziela informacji, na usg nie zawsze chce pokazać itd.. Ale ze tak powiem w "pakiecie" jest położna którą mierzy ciśnienie przed wizytą, waży itd. Lekarz na którego chce zmienic z tego co wiem przyjmuje sam.. Wiec on mierzy cisnienie itd? Jak to wygląda? Pozdrawiam.
 
reklama
W pierwszej ciąży chodziłam do lekarza, który przyjmował sam. On mi mierzył ciśnienie, ważył, wypytywał o dolegliwości etc. Wszystko, co mi teraz robi położna i lekarz, przedtem robił sam lekarz. Dodatkowo dwa razy poszłam do położnej w innym gabinecie na KTG (z czystej ciekawości, bo mogłam).
 
Hej [emoji2320] jestem w 14tc i nie jestem zadowolona z lekarza prowadzącego.. Nie udziela informacji, na usg nie zawsze chce pokazać itd.. Ale ze tak powiem w "pakiecie" jest położna którą mierzy ciśnienie przed wizytą, waży itd. Lekarz na którego chce zmienic z tego co wiem przyjmuje sam.. Wiec on mierzy cisnienie itd? Jak to wygląda? Pozdrawiam.

Jeśli nie ma położnej to tak, ginekolog sam mierzy ciśnienie, waży itd.
Chodziłam do lekarzy u których była położna zawsze przed wizytą ale też do lekarza który przyjmował sam i robił to co położna.
 
Do góry