reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polski sklep internetowy dla dzieci w UK

Paulina.oo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Styczeń 2012
Postów
65
Miasto
Okolice Olsztyna
Witam,
Mam w planach otwarcie sklepu internetowego dla mamusiek z UK, ktorego glownym asortymentem bylyby ubranka, akcesoria i zywnosc dla maluszkow, Polskich firm, a takze z czasem polskie kosmetyki i akcesoria do mieszkan. Tu pojawia sie moje pytanie, czy bylybyscie zainteresowane zakupami w takim sklepie?
 
reklama
Hej ja na pewno zajze do takiego sklepu. Sama kupowalam w Polsce kilka rzeczy dla malej, bo tu nie moglam ich dostac lub nie bylo takich jakie mi odpowiadaly,jak
Np: rozek, cieply kocyk, witaminke d3, kurteczki zimowe.
 
Za drogo w takich sklepach problemy z oddaniem czy wymianą wcale nie lepsza jakość towaru. Ja tam jestem na nie. Za drogo i za duzo problemów. Zanim stworzy sie rynek mozna bankruta strzelic. Zobacz teraz ciuszki z nexta za połowę ceny jakość lepsza niz ciuszki z pl. Itd itp
 
Qwas zakupy fajne buciki pierwsze mi sie bardzo podobają :) Ja już na nic nie patrzę żadnego allegro nie włonczam bo mam strasznie dużo ciuszków dla małego i nie ma chłopak kiedy w tym wszystkim chodzić :(

Sasanka a ja myślałam że ty już na stałe lecisz a ty na kilka dni tylko dlaczego tak ??
 
Wedlug mnie nie ma to sensu. W kazdym polskim sklepie kupisz kaszki i mleko, ubranka sa w next albo w primark za male pieniadze a za ciut wieksze masz sklepy typowo dzieciece z doskonala jakoscia ciuszkow czy butow. Zaliczysz wpadke finansowa.
 
Witam,
Mam w planach otwarcie sklepu internetowego dla mamusiek z UK, ktorego glownym asortymentem bylyby ubranka, akcesoria i zywnosc dla maluszkow, Polskich firm, a takze z czasem polskie kosmetyki i akcesoria do mieszkan. Tu pojawia sie moje pytanie, czy bylybyscie zainteresowane zakupami w takim sklepie?

Dobry pomysł. Jestem ZA
 
Do góry