reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc. 4 testy +

dominika95

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2017
Postów
30
Cześć wszystkim :) Mam 22 lata i bardzo chciałabym aby któraś z mam, przyszłych mam mi pomogła.
Ostatnią miesiączkę miałam 15 listopada 2016 roku, od tamtej pory tylko tkliwe piersi, zawroty głowy, głód w środku nocy, natomiast żadnych mdłości. Zrobiłam ostatnio 4 testy ciążowe i wyszły pozytywne. Na czwartek mam umówioną już wizytę lekarską u ginekologa-położnika. Wiem, że test daje 99,9% w dodatku 4 testy. :) Czy moja jutrzejsza wizyta będzie tylko potwierdzeniem, że będę mamą i czy dowiem się już który to tydzień? Bardzo się stresuję gdyż jestem na drugim roku studiów i będę musiała je przerwać. Nie ukrywam, że wiadomość o ciąży początkowo totalnie mnie rozbiła ale teraz nie przejmuję się tym co powie rodzina, znajomi tylko cieszę się że będę mieć maleństwo z mężczyzną z którym jestem szczęśliwa już od 5 lat i wiem, że damy sobie radę ze wszystkim :)
Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 
reklama
No kochana, gratulacje :D Jakbyś nie była w ciąży to test nie wyszedłby dodatni ;) Do tego miałam podobne objawy, mdłości przyszły trochę później ;) Wg wyliczeń wychodzi, że jesteś w 9. tygodniu ciąży i na pewno usłyszysz już serduszko maluszka :)
 
A dlaczego twierdzisz, że będziesz musiała przerwać studia?
Jeśli tryb dzienny nie będzie Ci odpowiadał, zawsze możesz ubiegać się o indywidualny tryb nauczania.
Nie rezygnuj z siebie! Potem będzie jeszcze trudniej wrócić na studia (no chyba że Ci wogóle nie pasują i nie wiążesz z nimi przyszłości).
 
No kochana, gratulacje :D Jakbyś nie była w ciąży to test nie wyszedłby dodatni ;) Do tego miałam podobne objawy, mdłości przyszły trochę później ;) Wg wyliczeń wychodzi, że jesteś w 9. tygodniu ciąży i na pewno usłyszysz już serduszko maluszka :)
Dziękuję Ci bardzo, z tego co napisałaś aż nie mogę się doczekać. To z pewnością bardzo wzruszający i ważny moment :)
 
A dlaczego twierdzisz, że będziesz musiała przerwać studia?
Jeśli tryb dzienny nie będzie Ci odpowiadał, zawsze możesz ubiegać się o indywidualny tryb nauczania.
Nie rezygnuj z siebie! Potem będzie jeszcze trudniej wrócić na studia (no chyba że Ci wogóle nie pasują i nie wiążesz z nimi przyszłości).
A dlaczego twierdzisz, że będziesz musiała przerwać studia?
Jeśli tryb dzienny nie będzie Ci odpowiadał, zawsze możesz ubiegać się o indywidualny tryb nauczania.
Nie rezygnuj z siebie! Potem będzie jeszcze trudniej wrócić na studia (no chyba że Ci wogóle nie pasują i nie wiążesz z nimi przyszłości).
Myślałam o tym by zdać sesję letnią w trybie przyśpieszonym (w kwietniu/maju) i później wziąć rok dziekanki i wrócić na studia ale właśnie zaocznie jak maleństwo już trochę podrośnie :)
 
Nie martw się studiami. Dziekanka to dobry pomysl, ale moze uda Ci sie obyc bez dziekanki trybem zaocznym? Poczekaj, zobaczysz jaki typ maluszka Ci sie urodzi. Moze nie bedzie zadnego problemu :)
U mnie na studiach dziennych byly dziewczyny, ktore w trakcie urodzily dziecko.

Jestes 8-9 tydz ciazy. To ostatni moment na pierwsza wizyte, bys zalapala sie becikowe ;)

Gratuluje :)
 
reklama
reklama
Gratuluję!! :-) :) na decyzje o studiach masz czas nie rób nic pochopnie. Ciąża nieraz nie tylko nie odbiera sle dodaje energii! Ja w ciąży pracowałam do końca prawie 8 m. I zwiedził kilka krajów Europy, znalazłam nowe mieszkanie i wiele innych rzeczy bo cała ciążę czułam się świetnie! A mdłości ja np nie miałam wogole. Tylko senność i nadwrażliwość na zapachy na początku. I ogólnie brak apetytu przez pierwsze 2 m. Powodzenia!!! :)
 
Do góry