reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc dla 2 dziewczyn

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
E

EEnil

Gość
Potrzeba pomocy,sprawa wygląda tak:
Miałam faceta,teraz już ex faceta który ma córki,19-letni bliźniaczki.Jedna z nich rok temu urodziła córkę a teraz druga jest w ciąży.Nie będę się wypowiadać na temat czy powinny czy nie bo to nie moje sprawa.Ja mam z nimi świetny kontakt,widujemy się,pilnują mi dzieci czasami.
Problem w tym,że są biedne jak myszy kościelne,obie.Tatuś się stoczył i jego najwyższą potrzebą jest piwo i wykręcenie się od pracy.
Czy któraś z Was jest chętna do przekazania ubranek dla dzieci? 14miesięcy i noworodek?
Ja płacę za przesyłkę.
Niestety w związku z Oliwką(stworzyłam rodzinę zastępczą dla siostry) i remontem(remontuję cały dom dla nas bo rodzina większa w związku z siostrą) nie jestem w stanie sama im pomagać mimo,że bardzo bym chciała.
Obsuwa w remoncie,moje choroby,lekarze i coraz wyższe koszty utrzymania i wyposażenie 2 dzieci uniemożliwiają mi pomoc w takim stopniu w jakim bym chciała.
Zaznaczę,że nie są to żadne ''darmozjady-nieroby''.Dziewczyna,która ma już dziecko ma ponad 180wzrostu i tak strasznie przytyła,że praktycznie z domu nie może wyjść...rodzina to olewa.
A druga,ta w ciąży uczy się w szkole i ma praktyki...a na praktykach wiecie ile się zarabia...na dodatek ma krwiaka i zakaz dodatkowej pracy.
Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.
Ja sama ile mogę tyle daję a wcześniej pomogłam wielu osobom na BB i nie tylko.Mam nadzieję,że to się zwróci w kierunku innych potrzebujących.
Pozdrawiam
 
reklama
witaj,jezeli jest to nadal aktualne chetnie odesle pare ubranek,nietsty kosztow wysylki pokrys nie moge:-(gdyz samam nie mam pieniazkow,ale mam duzo ubranek,ktore chetnie oddam komus potrzebujacemu,ubranka sa od maluszka az do roku czasu,rozne,spodenki,bluzeczki,kombinezon,jest tego troszke
 
ja mogę oddać wózek głęboko spacerowy jedo bartatina. prosżę o kontat na priv
 
Dziewczyny mam małą/dużą prośbę...już kiedyś Wam pisałam o 2 siostrach bliźniaczkach, jedna ma córkę 1,5roku a druga rodzi lada dzień.
Dużo z Was pomogło i dostały ubranka dla dzieci.
Ponawiam prośbę...wiem, że u dziewczyny w ciąży jest bardzo źle....nie wiem jak da radę, ojciec dziecka zniknął...niby wyjazd służbowy i tyle go widziała.
Nie ma wózka, pieluch, kosmetyków i nikogo kto by jej pomógł.
Ja sama w ostatnich miesiącach dawałam jej swoje buty i ubrania bo nie miała w czym chodzić, ostatnio kupiłam jej płaszcz na Allegro.
Teraz dużo jej nie pomogę bo sami jesteśmy w ciężkiej sytuacji, niestety.
Dziewczyna ma 19lat i dopiero skończyła zawodówkę w kierunku fryzjerskim, minie czas nim pójdzie do pracy.
Jej siostra z córeczką mieszkają z ojcem dziecka...mieszkanie opłacają z jego wypłaty bo na szczęście pracuje, niestety za mało zarabia...Też tragedia, dziecko rzadko kiedy dostaje jogurty czy słodycze:(
Ledwo na najtańsze pampersy wystarcza.

I jeszcze znowu znalazła się trzecia dziewczyna, wróciła do Pl z Niemiec rodzić ( ma termin na marzec) a chłopak i ojciec dziecka w jednym posterował ją...i kopnął w tyłek za przeproszeniem...rodzi zaraz i nie ma nic, zupełnie nic dla dziecka.
Teraz jest w szpitalu, leży na podtrzymaniu jak i druga dziewczyna, miała ciążę zagrożoną.

Znam te osoby osobiście i ręczę, że ich sytuacja nie wynika z lenistwa.
Jak któraś może pomóc w jakikolwiek sposób to bardzo proszę o PW.
 
Dziękuję:))))

Czy któraś z forumowiczek nie ma wózka? Nie musi być w dobrym stanie...potrzeba cokolwiek.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry